CS.U-S.RO

Full Version: useri activi !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
aduceti pe forum cat mai multi useri activi pe forum , credeti ca puteti ajuta?

se ofera bonus , admin , moderator , in functie de cerinte !


va rog cat mai multe comentarii la acest post , sunteti de acord?
Cu parere de rau dj aici nu pot ajuta cu nimic ! 2-3 prieteni care mai joaca cs joaca pe alte servere mai "titrate" sa zic asa...unde sunt co-owneri sau au rcon si sincer au intrat de cateva ori si la noi pe sv dar...in ciuda rugamintilor mele au preferat ...Ma rog ...nu pot forta pe nimeni sa faca ceva ce nu vor sau ce nu le face placere.
Dj daca o sa scoti banul de pe ip de la sala mea din Brasov,o sa mai pot aduce niste useri si jucatori noi pe forum...
O sa las un edit daca esti de acord...
Ps:Nu joaca nici unu steam only..joaca 4 fun..adica..daca ii vad ca au cod ii dau cu capu de monitor si nu mai intra....
Dar ce s-a intamplat cu clanul [OLD], unde is baietii?
Amphetamine Wrote:Dj daca o sa scoti banul de pe ip de la sala mea din Brasov,o sa mai pot aduce niste useri si jucatori noi pe forum...
O sa las un edit daca esti de acord...
Ps:Nu joaca nici unu steam only..joaca 4 fun..adica..daca ii vad ca au cod ii dau cu capu de monitor si nu mai intra....


pai care e ip-ul ?

sa joace toti intr-un clan , ceva !
playa Wrote:Dar ce s-a intamplat cu clanul [OLD], unde is baietii?

i-a speriat [anu] Smile)))

eu as aduce cu cea mai mare placere...insa in belgia nu am de unde...iar in romania deja toti juktorii de cs care ii stiu joaca pe server Smile)) am intrat pe niste servere si am facut reclamaSmile) dar nush daca a intrat vreo unu...desi metoda asta e cam periculoasa pt cs-ul meu Smile) o sa mai incerc...poate nu o sa-mi iau vreun destroy Wink)
amis Wrote:
playa Wrote:Dar ce s-a intamplat cu clanul [OLD], unde is baietii?

i-a speriat [anu] Smile)))

eu as aduce cu cea mai mare placere...insa in belgia nu am de unde...iar in romania deja toti juktorii de cs care ii stiu joaca pe server Smile)) am intrat pe niste servere si am facut reclamaSmile) dar nush daca a intrat vreo unu...desi metoda asta e cam periculoasa pt cs-ul meu Smile) o sa mai incerc...poate nu o sa-mi iau vreun destroy Wink)



nu
puneti config-ul read-only, macar sa nu-l pierzi sau nu iei destroy daca au destroy normal...
gh0st Wrote:puneti config-ul read-only, macar sa nu-l pierzi sau nu iei destroy daca au destroy normal...

config??? crezi k eu joc cu config? Smile)pfff, ma flatezi Smile)) joc def...
amis Wrote:
gh0st Wrote:puneti config-ul read-only, macar sa nu-l pierzi sau nu iei destroy daca au destroy normal...

config??? crezi k eu joc cu config? Smile)pfff, ma flatezi Smile)) joc def...
Smile))) si nu ai config?,, chiar daca esti default?...pai eu de config vb... de ala default.. asha nu prinde destroy daca ai read-only...
ma gandeam ca imi zici sa tin de configu meu Smile)) ala prorpiu si personal Smile))) in fine...in alta ordine de idei..mi-am instalat un cs non steam...pe ala nu-mi prea pasa dak iau destroy.. Big Grin da nush cat de buna metoda e asta de a popula serverul... pe u-s knd intra cate unu de face reclama...nu cred k se duce vre-un juktor sa si incerce serverul respectiv :-??
pe langa server, e bine sa apara forumul. daca-l rasfoieste cineva, o sa-si dea seama ce fel de server, comunitate e. Si o s-o faca din curiozitate, un jucator bun. Doar sa-si testeze "talentul" si in alta parte, mai ales daca e in cautare de provocari..si ceva nou.
o sa vorbesc cu niste colegi, prieteni, rude si poate mai adun pe careva Big Grin

Spor!
eu nu am ce sa mai aduc....deoarece majoritatea prietenilor mei de aici joaca pe sv...dupa cum stiti. Pe unii ii cunoasteti si personal.
daca vreti sa aduceti mai multi useri pe forum,sa faca adminii reclama la comunitate mai des pe server...(bara abuz) pentru a afla si cei noi care joaca pe el.
cam greu in perioada asta cu useri activi deoarece a inceput scoala.. .. majoritatea dintre noi suntem faza terminala.. deci cam suntem siliti sa "tocim" .. cam astai rutina ... insa.. am sa incerc sa imi aduc unii dintre prieteni/colegi..
sa speram ca va da rezultate tentativa asta.. si amis nui nevoie sa facem reclama pe alte servere .. pt ca asa ,rar sau foarte rar se nimereste unu/doi care intra pe sv din urma reclamei si dupa cum stiti regulamentul multi dintre noi vom sfarsi prin a lua destroy si multe alte porcarii.. mai simplu e cu redirecte....decat asa.... sau ducand vorba .. printre cunostinte.. cred car da mai multe rezultate.. massuri in lista de mess..etc.. reclama pe facebook ca tot am vazut ca se ocupa cineva de pagina .u-s
Pages: 1 2