Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
us vs alte servere/forumuri
#1
as dori sa va exprimati opinia in ceea ce priveste atitudinea adminilor pe us fata de alte svr, atat pe svr cat si pe forum.

eu de ex aseara m-am batut la cap cu unu vreo juma de ora ca sa ii demonstrez ca el e p.r.o.s.t pentru ca mi-a dat ban pe motiv de injurii + aim +no ss, desi postasem consola in care se vedea clar ca nu a dat nici un id/nici un ss/ nik.

despre celelate 3 nu are rost sa zic.. ca am jucat cu 32 Smile))
Reply
#2
eu joc doar pe US Big Grin Big Grin

Reply
#3
Si la noi , sunt unele probleme, spre exemplu multi prieteni mi-au zis ca au luat destroy degeaba... pentru o injuratura scapata pe chat, sau pentru ca s-au luatin gura cu unii altii dar asta e altceva. Spre alte servere, e un nivel bun de joc! dar na
Reply
#4
joc doar pe u-s, dar cand jucam inainte pe alte servere nu se simtea prezenta adminilor.
Reply
#5
Doar u-s ! Deci nu pot sa imi exprim parerea.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
Doar u-s, nu mai am timp de alte servere !
Reply
#7
Cu ocazia ca aveam ban pe u-s si nu mergea banlistul, am jucat duminica pe alt sv Big Grin

Pot sa zic ca se simtea foarte tare absenta adminilor...astia se spurcau pe sv, intrau cu hack si abia, abia se mai executa cate un ban.

Deci, u-s e cel mai tare :X
Reply
#8
si cum se blocheaza injuriile pe chatul adminilor ?
imi spui ?
Reply
#9
Cum as putea sa stiu ?!
Reply
#10
dj Wrote:si cum se blocheaza injuriile pe chatul adminilor ?
imi spui ?

am vazut pe un alt server ca aveau adaugat un plugin care cenzurau anumite cuvinte (cuvintele pot fi moderate de administrator) , deci daca cineva scria pe chat o propozitie intreaga si in ea se regasea un cuvant gen pl.m, m.m sau altele toata propozitia era inlocuita cu ***

ar fi o varianta.. dar e mai sanatos un ban pt injurii
Reply
#11
am intalnit si eu ce zice burlaku.. era inlocuit cu ***adaugati la favorite... etc (cu caps lock) inca un plugin in care-ti arata ora si data in dreapta un pic mai sus de mijloc


Attached Files
.bmp   fy_snow0003.bmp (Size: 900.05 KB / Downloads: 120)
Reply
#12
Romanul e inventiv, daca vrea sa injure gaseste el alte moduri, chiar si cu acel plugin. Ar fi mult de munca la acea lista de cuvinte cenzurate, iar cum fiecare plugin are bug-ul sau, vom ajunge sa vorbim pe chat in codul morse :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)