Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban permanent crazy
#1
- adminul de la care ai primit ban : ADR
- reason : mia dat de 2 ori slat 99 dmg dgb si iam dat pe say_teamAngrydc miai dat ban iar a 2 oara lam injurat
- dovezi [copy-paste consola] uitatica in consola sv-ului
- cum te aperi? adu argumente solide mia dat de 2 ori slat 99 dmg dgb si iam dat pe say_teamAngrydc miai dat ban iar a 2 oara lam injurat
- concluzia :-j
Reply
#2
am postat 2 din greseala scuze
Reply
#3
1.crazy toata lumea are ceva cu tine
2.e slap nu "slat"
3.cauta alt server daca toti au ceva cu tine
4.ai EDIT ca sa nu postezi 200 de reply-uri intr-un topic de genul !
HF !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#4
crazy Wrote:- adminul de la care ai primit ban : ADR
- reason : mia dat de 2 ori slat 99 dmg dgb si iam dat pe say_teamAngrydc miai dat ban iar a 2 oara lam injurat
- dovezi [copy-paste consola] uitatica in consola sv-ului
- cum te aperi? adu argumente solide mia dat de 2 ori slat 99 dmg dgb si iam dat pe say_teamAngrydc miai dat ban iar a 2 oara lam injurat
- concluzia :-j

Deci pe bune nu stiu de unde le scoti, nici pe departe nu a fost asa...imi pare rau acum ca am iesit din cs si am uitat sa copii consola
1 crazy a injurat pe cineva si apoi a zis sa ii dau gag. eu i-am dat gag si slap 99 ca sa stie ca nu asa se face (injuri si apoi ceri gag). dupa aceea a inceput sa ma injure
2 crezi ca dupa cererea asta o sa iei unban?
3 ":-j" in nici un caz nu e concluzie
4 pana la urma nu am inteles cum te aperi, si care e concluzia. culmea cum de in 2 zile ai luat 2 banuri pt injurii, iar intr-o saptamana ai 3 reclamatii la admini
BANUL RAMANE
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
Reply
#5
bn ramane banu

inchideti posturile mele stergetimi contul :-j nu mai intru pe u-s
Reply
#6
daca motivul pt care ai luat ban nu se regaseste in regulament , am sa-i dau un ultim warn adminului care ti l-a dat !
daca adminul respectiv a respectat regulile , atunci tu poti sa faci o cerere de corectitudine !
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=4&t=95">viewtopic.php?f=4&t=95</a><!-- l -->
cerere acceptata !
O seara si week-end placut !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)