Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban X PAC
#16
zuzu la ce ora ai vb cu mine?
#17
si dupa ce ii stergi id tot apare arhiva Big Grin...cauta bine Big Grin
#18
X PAC Wrote:nick:X PAC
ip:89.137.105.92
data,ora:19.05.08 17:15
admin:nu stiu
motiv:ei zic wall eu am steam
P.S. zuzu daca tu erai adminul pe care"lam injurat" imi poti spune la ce ora ai vorbit cu "mine"?


prietene banul l-ai primit acuma 9 zile ... nu m-ai tin minte la ce ora ai vb cu mine ..daca nu te stergeam si aveam arhiva atunci iti spuneam ..asa nu mai tin minte!
#19
PyR(o) Wrote:si dupa ce ii stergi id tot apare arhiva Big Grin...cauta bine Big Grin

stiu.. numa k nu am mai zis sa zica ca ii iau apararea
#20
ok zuzu probabil dupa scurt timp dupa ce miai dat ban pentru "wall" eu am vazut ca banul a fost dat la ora 17:19 parca eu la ora aia am placat de acasa dupa ce miai dat banul. eu fac sport si aveam antrenament de la 17:30 eu fac in nur de 10 minute pana la sala.
P.S.: cineva a intrat pe id meu si mia injurat si mama
#21
-k^ Wrote:
PyR(o) Wrote:si dupa ce ii stergi id tot apare arhiva Big Grin...cauta bine Big Grin

stiu.. numa k nu am mai zis sa zica ca ii iau apararea

k inca un post aici si ai ban 7 zile pe forum .. incerca sa mai scri ceva la topicul asta!
#22
domnul piro intra si tu pe id serverului si vezi daca ai ceva in arhiva .. ca eu nu am nimica
#23
si cum rezolvam cu celelalte nume care au intrat de pe ip -ul tau ?
#24
nu era setat sa tzi se salveze arhiva dupa ce ieshi...tzin sa anuntz...si X PAC sa aprobe

tziam facut odata poze miai zis k nu ai nici una in cstrike si cik team lasat sa joci k aveai steam (aia o fost gresheala mea k nu tziam dat ban atunci (pe d2_long))
#25
wai -k^ ce plm ai admin iar? ce tot iti dai cu parerea? taci acolo.
#26
alooooooo eu sterg posturile care nu se refera la prima poza si la acest post
#27
ok zuzu probabil dupa scurt timp dupa ce miai dat ban pentru "wall" eu am vazut ca banul a fost dat la ora 17:19 parca eu la ora aia am placat de acasa dupa ce miai dat banul. eu fac sport si aveam antrenament de la 17:30 eu fac in nur de 10 minute pana la sala.
P.S.: cineva a intrat pe id meu si mia injurat si mama
#28
dj Wrote:si cum rezolvam cu celelalte nume care au intrat de pe ip -ul tau ?

pai el era 100% ca il am si pe steam ..si scria clar ca joaca pe cs.u-s.ro .. eu eram undercover si dadea prin pereti si alea alea ... mi-am schimbat numele
m-am pus pe spect
si i-am facut 3 poze si i-am dat ban cu urmatorul reason: wall 3 poze la <!-- e --><a href="mailto:poze_us@yahoo.com">poze_us@yahoo.com</a><!-- e --> in caz ca ma insel
am intrat pe id ..i-am cerut pozele ..si ma ia cu injuraturi ca el are steam si nushc e si nu vrea sa-mi dea pozele ..ca ba ca nu le gaseste , ba nu stie unde sa intre
si atunci lam sters din lista de mess si am intrat in banlist si am editat la reason ..sa nu i se scoata banu !

asta o fost tot!
#29
eu nu team injurat dupa cum tiam spus eu eram plecat dupa 5 min dupa ce ai dat ban
#30
concluzie...exe ink un comentariu si ai ban pe forum 1 sapt cred k sunt si ceilaltzi deacord
si x pac nu tzi se va scoate banu...dak ai jucat pe server si tzi sor cerut pozele ai intrat pe mess nu avea cum sa fie altu

NICI MIE NU MIAI DAT POZELE ATUNCi...MIAI ZIS K NU AI NICI O POZA FAQTA :!:



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)