CS.U-S.RO

Full Version: unban X PAC
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
as vrea sa mi se scoata banul.am steam si am fost acuzat de wall. poze nu am gasit in csstrike.va rog scoateti id steam X PAC

Guest

nu ai facut bine cererea !

Cererea trebuie sa contina:
1.TITLUL TREBUIE SA FIE DE FORMA: NUMELE CARE IL AVEAI IN MOMENTUL CAND AI LUAT BAN, - NIMIC MAI MULT.
2.Nick-ul cu care jucai cand ai primit ban-ul.
3.Ip-ul tau
4.Data si ora(aproximativ) la care ai primit ban-ul
5.Adminul care ti-a dat ban
6.Motivul pentru care crezi ca ai primit ban-ul.
7. ORICE ALTA CERERE CARE NU RESPECTA REGULILE DE MAI SUS VA FI STEARSA AUTOMAT.
=)) idem blak :lol: :lol: :lol:
X PAC Wrote:as vrea sa mi se scoata banul.am steam si am fost acuzat de wall. poze nu am gasit in csstrike.va rog scoateti id steam X PAC

banul nu se scoate! eu personal ti-am facut poze .. si team asteptat pe id serverului <!-- e --><a href="mailto:poze_us@yahoo.com">poze_us@yahoo.com</a><!-- e --> si nu ai vrut sa imi dai pozele si ba chiar m-ai injurat! banul ramane!
inainte comenta careva ceva fara sa sti , explicat-mi asta de ce ip -ul lui X PAC are si alte nume banate ca alea din poza urmatoare [Image: ip%2089.137.105.92.JPG]
sper ca nu mai are rost sa fac poza si la arhiva la mess .. sa vedeti ce fain injura! cand eu am vb frumos cu el sa-mi dea pozele!

deci dupa cum am spus banul ramane!
as zice sa faci print ( ma refer la zuzu ! ) la discutie !
sa vedem toti cum se comporta copii din ziua de azi !

Guest

sa faca ce?Big Grin
am spus mai sus !
acuma am intrat pe id serverului .. si mentionez ca l-am sters din lista atunci cand m-a injurat .. si nu mai apare arhiva lui!

Guest

scuze nu vazusem.. am vaz doar poza Tongue
nick:X PAC
ip:89.137.105.92
data,ora:19.05.08 17:15
admin:nu stiu
motiv:ei zic wall eu am steam
P.S. zuzu daca tu erai adminul pe care"lam injurat" imi poti spune la ce ora ai vorbit cu "mine"?

Guest

Zuzu Wrote:acuma am intrat pe id serverului .. si mentionez ca l-am sters din lista atunci cand m-a injurat .. si nu mai apare arhiva lui!

deci dovezi nu ai? Smile)
-k^ Wrote:
Zuzu Wrote:acuma am intrat pe id serverului .. si mentionez ca l-am sters din lista atunci cand m-a injurat .. si nu mai apare arhiva lui!

deci dovezi nu ai? Smile)


ce dovezi vrei ma? daca numi da pozele si lam sters din lista de mess ..sau ce vroiai sa stau toata ziua sa ma injure? banul ramane

ps: exe tu nu prea ai ce posta pe aici .. aici posteaza doar adminii si cel care a primit ban!
hai ca nu conteaza -k^ ceea ce am postat eu va rog sa comentati ! alte comentarii in afara subiectului postat le voi sterge .
Pages: 1 2 3