Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie mp_startmoney 850 $
#16
playa Wrote:daca omul te roaga pt ca ii sacadeaza, tu ndy trebuie sa fii intelegator nu sa fii tartor! Si mie imi sacadeaza super tare cand aprinde cineva lanterna! I-am zis lu gestapo sa nu mai frece laterna ca imi sacadeaza cs-ul, si drept raspuns: Si ce ma intereseaza pe mine asta? Na poftim, admin pe u-s pe care l-am sustinut de altfel si eu!

Ca sa-ti scriu pe forum si ce ti-am scris pe cs Big Grin domnu' "owner" playa/jammin.

Eu , unul, nu suport mistocareala . Nu ma stii personal, nu-ti permit sa ma iei la misto. Daca nu tratezi cu respect, sa nu ai asteptari sa te tratez cu respect Big Grin . De obicei dau dublu inapoi cand mi se ofera. Bun sau rau. La alegerea ta.
Asa ca "domnu' owner" playa, inteleg ca esti fericit ca ai acces la comanda de God si te distrezi pe seama altora Big Grin , dar las-o mai moale si fii un model pentru altii >Big Grin< !
Inteleg, dai slay, dai slap, mentionezi de bomba, bati obrazu' la om, dar n-am 13 ani sa ma iei la misto, "domnu' owner" playa Big Grin! Ok ?
Fac si un print screen la post in caz ca dispare miraculos postul Sad. Si astept cu nerabdare reply-ul tau >Big Grin< !
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#17
despre ce e topicul...si unde s-a ajuns... propun sa deschidem o sectiune unde sa va puteti spune ce aveti pe suflet unu altuia fara sa mai faceti offtopic pe la fiecare topic de peste tot... cred k ar fi plina sectiunea de spus pasurile Smile))
noth!ng Heart u-s
#18
deci ori 16000 ori 800,.. putem incerca vreo cateva zile cu 16000... ar fi plin de copchii probabil.. sau nush...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#19
da da 16000 si daca iei runda sa iti ia din bani, si daca omori un adversar la fel sa iti ia din bani :lol: Make love not war!
#20
Contra !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)