CS.U-S.RO

Full Version: sugestie mp_startmoney 850 $
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Cum spune numele topic-ului , propun ca startmoney sa nu mai fie 800 ci 850 .
Avantaje : - munitie mai multa pentru fanii " DEAGLE"
pro
Pro !

Guest

CONTRA !
Argumenteaza zz sa stim si noi poate...ne sucim.
contra :/ n-ai nevoie de incarcator full pe deagle, 21 de gloante iti ajung

Guest

mi se pare o prostie mare asta cu 850 fie ca ai cu 7 gloante mai mult sau mai putin e degeaba
Gestapo.HD Wrote:contra :/ n-ai nevoie de incarcator full pe deagle, 21 de gloante iti ajung
ca daca ai 35 nu poti juca linistit , nu ?..
deagle iti iei cand stii ca dai bine , iti iei la runda de eco ( cand ai 1500-1800 $ ) , iti iei cu awp sau m4a1/ak...
la prima runda, joci in glock ( tero ) sau in usp ( ct ).
dai mai bine cu ele + ca ai 100+ gloante pe fiecare cu 800$. Tongue
Contra, mi se pare o prostie. Ori e server clasic ori modificati dupa cum vreti voi? Lanterna nu vreti,cateodata restrict la smoke,acu' vreti 850$ la inceput de runda, maine ce o sa vreti? Restrict la armura?
Contra
Daca esti fan deagle,poti juca si cu 28 gloante...
pro doar pentru varianta default, de la mama natura cand iti pui cs si te da cu acel startmoney.
contra
nDy Wrote:Contra, mi se pare o prostie. Ori e server clasic ori modificati dupa cum vreti voi? Lanterna nu vreti,cateodata restrict la smoke,acu' vreti 850$ la inceput de runda, maine ce o sa vreti? Restrict la armura?


Contra
Mai asta a lu Ndy nu a zis nimeni sa nu joci cu lanterna ! dar sa o folosesti cand trebuie nu sa ma f*** pe mn !!!
smantanosu Wrote:
nDy Wrote:Contra, mi se pare o prostie. Ori e server clasic ori modificati dupa cum vreti voi? Lanterna nu vreti,cateodata restrict la smoke,acu' vreti 850$ la inceput de runda, maine ce o sa vreti? Restrict la armura?


Contra
Mai asta a lu Ndy nu a zis nimeni sa nu joci cu lanterna ! dar sa o folosesti cand trebuie nu sa ma f*** pe mn !!!
daca omul te roaga pt ca ii sacadeaza, tu ndy trebuie sa fii intelegator nu sa fii tartor! Si mie imi sacadeaza super tare cand aprinde cineva lanterna! I-am zis lu gestapo sa nu mai frece laterna ca imi sacadeaza cs-ul, si drept raspuns: Si ce ma intereseaza pe mine asta? Na poftim, admin pe u-s pe care l-am sustinut de altfel si eu!
Pages: 1 2