Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie forum.
#1
a facut domnu' playa un topic despre talente. si , m'am gandit ca daca se lucreaza la sectiunea asta poate gasim chiar cateva persoane care stiu sa faca ceva frumos. prin urmare, ma gandeam la o sectiune noua, gen ArtZone, in care fiecare sa'si faca un topic si sa'si arate creatiile. O imagine cu un desen, o poza modificata frumos (si asta e o arta), poate cineva are talent la scris si poate posta o poezie frumoasa de care sa ne bucuram, poate cineva stie sa cante si sa posteze un filmulet sa'l ascultam si noi.

voi aprobati sau dezaprobati.
YES, OH MY GOD
#2
sectiunea de coltu vesel am facuto acuma 3 ani tot la cererea playerilor , sectiunea la multi ani tot la cerere voastra , sectiunea de socializare tot la cererea voastra .... mai vreti multe sectiuni? eu zic ca puteti sa va expuneti "talentu" si la coltu vesel , nu tre facuta sectiunea speciala pentru asta. Azi maine vad ca cereti sectiune pentru retete de bucatarie , nu uitati ca e forumul unui server de cs.
#3
la ce sa creezi o sectiune, daca talrntele voastre nu au reusit sa umple nici macar un topic?
#4
Dezaprob,chiar nu-si are rostul o astfel de sectiune din motive mentionate mai sus
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#5
Contra!
#6
Impotriva !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
Nimeni nu este de acord ! Topic Closed !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)