Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie cerinte admin
#1
o sugestie pentru cerinte admin ar fi:
sa aiba 20 de ani
sa aiba 5 luni jucate
sa aiba 60 ore jucate ,
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gametracker.com/servers/">http://www.gametracker.com/servers/</a><!-- m -->

propun aceasta sugestie pentru owneri , pentru ca am vazut. nu se mai respecta cerintele minime pentru admin ,priimesc copii de 15-16-17 ani admin
astept o parere/decizie din partea ownerilor!

salut!
#2
Consider ca si varsta de 17 ani, e una potrivita, esti destul de matur , incat sa ai o responsabilitate . :wink:
#3
wakkkK Wrote:Consider ca si varsta de 17 ani, e una potrivita, esti destul de matur , incat sa ai o responsabilitate . :wink:

Probabil are peste 20 de ani si isi permite sa spuna "ca la 17 esti inca un copil"
#4
Adevarul e ca multi dintre cei care sunt admini..(mici, mari) o gafeaza.. fac niste faze de copii folosesc say@ pentru orice chestie se injura intre ei pe chat/ se joaca cu slap sau altele.

In final, mi se pare o idee buna. Doar copii cuminti(care merita) sa fie exceptie, pentru ca exista si categoria asta. Comenzile sa fie folosite doar la nevoie si atunci cand trebuie.
#5
Anarchy Wrote:Adevarul e ca multi dintre cei care sunt admini..(mici, mari) o gafeaza.. fac niste faze de copii folosesc say@ pentru orice chestie se injura intre ei pe chat/ se joaca cu slap sau altele.

In final, mi se pare o idee buna. Doar copii cuminti(care merita) sa fie exceptie, pentru ca exista si categoria asta. Comenzile sa fie folosite doar la nevoie si atunci cand trebuie.
Cred ca aici te referi la mine....sau nu...nu e sigur
Oricum wanted sa iti zic parerea mea:Eu unul am 600-700 ore jucate aici daca nu ma insel,am luptat foarte mult pentru un admin mic(si daca raman fara el tot pe u-s joc)si nu cred ca fac gafe extraordinar de mari pentru a ramane fara admin...Tu ce crezi?
#6
In opinia mea atata timp cat nu se face uz de comenzi pentru orice nimic, vorba .. pe care se poate scrie si cu say, e in regula. Generalizez. Sa fim mai scurti si la obiect..
#7
Concluzia : pe la un 40 de ani cam asa o sa primeasca si baietii admin
#8
Oricum s-au dat admine ca painea calda si nu mai are niciun farmec.
Se dau prea usor. Eu bagam un test de inteligenta/o examinare ceva. :lol:
#9
puteti sa va spuneti parerea cu pro sau contra si daca vreti puteti sa dati si un argument!

o zi buna!
#10
Pro, din ce am zis mai sus.. + ultimul caz robi/roxana.
#11
Anarchy Wrote:Pro, din ce am zis mai sus.. + ultimul caz robi/roxana.

,,ultimul caz" ? /Smile

ultimul caz a fost rezolvat...si nu a fost problema ta..s'a ocupat dj de el.
si ce treaba are 20 de ani ? =))) ce limita e asta?
in America la 21 de ani esti considerat major
in romania la 18 ani esti considerat major
in unele tari de la 16 ani poti face inchisoare..si raspunzi de tine.
te crezi major de la 20 de ani wanted? sau e doar un moft?
un admin ar trebui ales dupa alte criterii...skill ...ochi format pentru codati
parerea mea.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#12
am obs ca nu se mai tine cont de varsta...daca se dau admine la 15 ani...si daca ar fi minim 20 de ani..am ramane maxim 10 admini...e bine cum era cu 18 ani ! gl&hf !
#13
rox. Wrote:
Anarchy Wrote:Pro, din ce am zis mai sus.. + ultimul caz robi/roxana.

,,ultimul caz" ? /Smile

ultimul caz a fost rezolvat...si nu a fost problema ta..s'a ocupat dj de el.
si ce treaba are 20 de ani ? =))) ce limita e asta?
in America la 21 de ani esti considerat major
in romania la 18 ani esti considerat major
in unele tari de la 16 ani poti face inchisoare..si raspunzi de tine.
te crezi major de la 20 de ani wanted? sau e doar un moft?
un admin ar trebui ales dupa alte criterii...skill ...ochi format pentru codati
parerea mea.
de acord cu acele aptitudini.. dar vezi tu, tot ai calcat stramb Tongue
Nu am nimic cu tine. N-am luat eu nicio decizie. Doar trag concluziile. Daca nu posta dj. nici nu stiam despre. Smile
#14
codename te rog sa nu te certi ,si`a spus parerea/opinia
#15
este in regula.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)