Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strabunei vs. bunei
#1
[Image: awpindia0007b.png]
toti pensionarii mainile sus pantalonii jos
[Image: awpindia0000fl.png]
[Image: awpindia0006m.png]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
fah da cate poze ai facut ca eu am facut doar 1 :lol: :lol: :lol:


ca daca apas F5 ca sa fac poza ... se da restart la server :lol: :lol: :lol:
#3
bindeaza-ti alta tasta
bind x snapshot Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
:lol: :lol: :lol: Fain! Pacat ca nu am fost si eu pe serv :roll:
#5
babalacilor :lol: :lol: mainile sus si pantalonii jos :!: :!: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
Dark taci ... ca fascinatia nu se termina niciodata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#7
laur, spor la atins " fascinatia " :!: :!: :!:

:arrow: :arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
Darkclan#BuT dar din cate vad ,....,.,,.,.,.,.,.,. cand imi privesti poza iti incep urechile sa iti tremure si tot exersezi miscarea aia de la avataru tau .... nu zic super tare .... dar sa ai si la ce babaciune sa ii dai asa cu spor :lol: :!: :lol: :!: :lol: :!: :lol: :!: :lol: :!: :lol: :!: :lol: :?: :!: :lol: :!: 8) :lol: :?: :!: 8) :lol: :?: :!: 8) :lol: :?: :!: 8) :lol: :?: :!: 8) :lol: :?: Smile Sad :o Confusedhock: :? 8) :lol: Tongue :arrow: Idea :?: :!: :wink: :wink: :roll: :roll: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :cry: :cry: :oops: :| :| :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#9
toata treaba ii cu wissana la dark
#10
neee, nu la mine.la laur ar mergeputina wissana =)) uns !!
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
:lol: hai cu wissana
[Image: salam.png] CS.U-S.RO


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)