Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
respect snakey!
#16
joker Wrote:
wakkkK Wrote:
joker Wrote:praf ...mai mult nu zic...la fete nu ma astept mai mult ...da zic de altii


Ei hai nu incepe cu suferintele, e coltu vesel ,ne distram la urma urmei nu totu' se rezuma la cs' . Oricum varu' tau nu joaca cine stie ce special.Fiecare are dreptu la o parere el a facum cum a crezut de stiinta.


Si mai lasa-ti orgoliile astea la o parte ca nu moare nimeni.
bostan daca ti-ai luat admin nu trebuie sa iti iei lumea in cap...uite coltu vesel si so ajuns la ban...si imi este var si zic pt a 3 oara eu bag mana in foc pt el ca nu avea cod.. am mai spus si mai spun ca sunt diferite versiuni de cs cu multe buguri.
hai la o revedere placuta.



Fii tu sanatos, nu stau eu in adminu' meu si doar ti-am zis si azi la scoala ca nu conteaza ca e vartu ca nu stii ce face el in fata pc'ului lui,mai ales ca e si in belgia. Casca ochii bine. Confusedhock: si nu mai baga mana in foc pentru oricine ca nu stii ce face el


ps: E totusi o colegialitate de 4 ani intre noi jokere, nu ma asteptam sa reactionezi asa. Dar np. Numai bine. Am crezut ca ai luat topicu in gluma, nu e vorba de poze,dar np.
#17
gabor p.rost
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
cu ce fel de cs joaca vartu ?
#19
Pana una alta situatia s-a rezolvat la Ban / Unban dragii mei, aici trebe aduse laude amicului meu Snakey pentru o demonstratie frumoasa despre cat de putina atentie se acorda unui codat.... eu am mai vazut vreo 2 alte greseli in poze dar nu mai conteaza Tongue. Si daca vrea joker ii zic ca indiferent de ce versiune de cs folosesti si plugin-uri, addon-uri, etc., iti pare radarul intreg (daca nu e pe off), iti apar colegii pe radar, si nu se face diferenta de la momentul pozei de 2 secunde pana la 2 minute... Si in plus round limit-ul pe u-s este de 2 minute clar, nu de 4 si ...
Inca odata felicitari Snakey si sper ca adminii au luat seama si se vor stradui mai din plin sa jucam un joc curat si frumos.
O zi frumoasa la toti.
Lumea e construita pe valori asimetrice...
#20
As Vrea sa-l felicit shi eu pe snakey...Smile ... Mai frumos de atata Nu cred k ar fi putut altcineva sa faca..!!Smile)

Frumos domn'le Frumos..!!

Brv. Nene snake..!!
Imi amintesc ca era o vreme in care aerul era curat si sexul Murdar.
#21
Respect Snakey!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#22
joker esti nebun!
#23
Respect!!!!! :lol: :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)