Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie lol
#31
ala e cod ? nu vedeti ca deabea nimereste omu
#32
Nu sunt admin , nici nu stiu daca parerea mea conteaza dar m.am uitat si eu la demouri din curiozitate si pe ala cu 123( ala mi se pare de.a dreptu deplasat nu are nimic suspect in el) si pe asta cu lol , si nu mi se pare nimic suspect .Nu.l cunosc nu ma cunoaste dar de cate ori a fost pe server si era in team cu mine, ma mai uitam pe el si nu are nimic suspect doar niste casti bune cfg, dar na. Va bate cs.u mai rau ca pe mine :lol:
#33
LoL da fenomenal, iar eu un pic mai bine ca el. Am adus si eu un pro pe aici, daca mai aduceam unu se desfiinta serverul.
#34
fratilor sunteti penibili rau ... e prima data cand intru in sectiunea asta ... ce va agitati asa : ca are cod ca n-are ... de parca primiti premii in bani daca iesiti pe locul 1 la fraguri ... dar vad ca unii pun suflet in a omori virtual cat mai mult ... sincer eu am intrat pe serv cat si pe forum pt distractie cine m-a mai vazut pe serv stie ca's primul de la coada , dar nu ma oftic ... mai, e un joc ... si daca are cod ce vrei - sa-i iei cetatenia, casa , viata reala daca cea virtuala nu reusesti ... hai lasati-o mai moale, jucati distrati-va. DISTRACTIA NU INSEAMNA SA FII PE PRIMUL LOC, E SA PARTICIPI SI SA SOCIALIZEI ASTFEL INCAT SA-TI FACI PRIETENI NOI, NU DUSMANI.
Am gasit o alta lume ... o alta morala ... o alta viata ... si-am inceput sa lupt.
#35
JoliDonZ Wrote:... si daca are cod ce vrei -

ii tare asta


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)