Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie Dutzu
#1
Cer sa i se suspende adminul domnului Dutzu deoarce e "bute" de cs.Iti propun draga prietene sa te apuci de alt joc,la care te pricepi cat de cat,si sa-i lasi pe cei care cunosc fenomenul "counter-strike" sa se joace in voia lor.
Nu vreau sa lungesc prea mult povestea,asa ca va spun pe scurt :
-pe la ora 23.00,23 si ceva,s-a constat prezenta mea serverul cs.u-s.ro (nick nldf),din care dutzu nu s-a putut abtine a-mi da destroy,fiindca s-a declansat o ura in dumnealui,din cauza faptului ca aveam modestul scor de 37-0,datorita multitudinii de boti de pe server,dupa care puteti vedea si dumneavoastra consola,da nu o mai vedeti pentru ca aveam o multime de draci in mine si mi-am dat QUIT.Acum am venit aicishea la dumneavoastra,ca poate imi faceti si mie dreptate aicishea.Daca nu se poate aicishea,mergem mai departe.
O seara faina!
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#2
o sa puna maine, cand intra un demo. Erai suspect de "norecoil". In legatura cu multitudinea de buti, fara jigniri, ca eram si eu.
#3
demo`ul e aici nlfa dem . si Anarchy era de parere ca ceva e in neregula cu tine.
#4
eu o tai la somn, am sa intru maine sa vad cum decurge "procesu".
Mai greseste omul. Cand esti bun, ai si avantaje si dezavantaje. Mie unul cel putin pe default cum am eu, mergea akul ala ca uns.. si da am ajutat si eu la "raspunsul final", sa mi se taie'.
#5
ma retrag si eu. maine am sa revin mai pe seara (ca sa stiti de ce nu am sa raspund pana atunci).
cat despre ura de care zicea sss, nimic mai fals. sincer nici nu am observat scorul lui, ci doar mi s`a parut ceva in neregula. daca am gresit, mea culpa.
#6
vezi sss de la placa aia video ti se trage ...blesteme
#7
SSS am o mica intrebare pentru tine ... ai slot pe vre-un nume ???

daca NU de datoria ta era sa dai un mesaj scurt pe chatu adminilor " Sunt SSS "

daca DA de datoria ta era sa dai un mesaj scurt pe chatu adminilor " Sunt SSS "


si se evitau toate aceste intamplari enervante

nu spun ca sunt foarte talentat la cs dar tot nu asi putea sa vorbesc asa de sus ca tine ... asa ca daca te-ai

suit pe scaun ca sa ne vorbesti de sus te rog frumos date jos de pe scaun si poate vorbim de la acelasi nivel

nu cred ca a avut ceva lumea cu tine cat timp ai fost cu numele de sss sau sss___ ca te stie lumea ca joci bine

si legat de suspendarea adminului nu cred ca ar trebui sa se intample asta din cauza ca tu sigur erai Non-steam si nu avea lumea de unde sa stie cine esti . Daca erai steam si il aveai pe dutzu la preteni ar fi vazut ca ii esti preten si se gandea de 5 ori inainte sa iti dea destroy

nu vreau sa intru in polemici ... dar greseala este a ta sss ca nu ai spus ca esti tu cu acel nume fantoma

si legat de placa video de care zice LOL numai tu stii ce setari ai facut de vezi sangele prin pereti si tatuajele si alte setari la CS si alte chestii ca sa te dai PRO ( nu zic joci bine bine ) dar te rog frumos fara Carti despre Counter-strike Fever !

o seara faina la toti
#8
ala micu Wrote:SSS am o mica intrebare pentru tine ... ai slot pe vre-un nume ???

daca NU de datoria ta era sa dai un mesaj scurt pe chatu adminilor " Sunt SSS "

daca DA de datoria ta era sa dai un mesaj scurt pe chatu adminilor " Sunt SSS "


si se evitau toate aceste intamplari enervante

nu spun ca sunt foarte talentat la cs dar tot nu asi putea sa vorbesc asa de sus ca tine ... asa ca daca te-ai

suit pe scaun ca sa ne vorbesti de sus te rog frumos date jos de pe scaun si poate vorbim de la acelasi nivel

nu cred ca a avut ceva lumea cu tine cat timp ai fost cu numele de sss sau sss___ ca te stie lumea ca joci bine

si legat de suspendarea adminului nu cred ca ar trebui sa se intample asta din cauza ca tu sigur erai Non-steam si nu avea lumea de unde sa stie cine esti . Daca erai steam si il aveai pe dutzu la preteni ar fi vazut ca ii esti preten si se gandea de 5 ori inainte sa iti dea destroy

nu vreau sa intru in polemici ... dar greseala este a ta sss ca nu ai spus ca esti tu cu acel nume fantoma

si legat de placa video de care zice LOL numai tu stii ce setari ai facut de vezi sangele prin pereti si tatuajele si alte setari la CS si alte chestii ca sa te dai PRO ( nu zic joci bine bine ) dar te rog frumos fara Carti despre Counter-strike Fever !

o seara faina la toti


In primul rand,eu pe tine nu te-am mai vazut pe server de luni bune de zile,si cam in fiecare zi intru,deci nu inteleg bagarea ta in seama :-??
In al 2-lea rand,sangele nu se vede prin pereti bo$$ule,sangele se vede mai tare,iese mai mult in evidenta,si nu cred ca asta e un avantaj.Incearca si tu sa folosesti (gl_spriteblend),si sa-mi spui daca esti mai bun folosind chesti asta.
In al 3-lea rand nu cred ca nici unul din actualii admini sau fostii,nu anuntau cand intrau pe server (ba,vezi sa nu imi faci poze,sa nu imi dai destroy,sa nu executi nush ce comanda asupra mea ca eu sunt "cutare").
In al 4-lea rand,de ca ai comanda amx_ss?Doar sa mai ai o litera in + la admin?Nu cred ca de asta v-a dat accesele astea Catalin,sa umpleti lumea de destroy-uri si sa goliti serveru.O chestie care mi-a placut la Dutzu a fost ca a facut si un demo,cu care spera sa se apere.Dar,din pacate nu cred ca il ajuta prea mult.

Asa deci Laure,eu zic sa nu te mai bagi tu,si nici altu care nu prea mai are legatura cu "CS.U-S.RO".
Si chestia cu suspendarea adminului am zis-o la nervi,pentru ca tot din cauza lui Dutzu mi-am pierdut si eu adminul :mrgreen: .Sper sa nu mai fiu nevoit sa fac posturi asa de lungi ca nu prea sunt eu cu vorbaraia pe forum.

HAI POLITEHNICA!
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#9
noi stim cum joci , si ca joci f bine !
de ce nu joci slotul tau ? - mai ales ca ai si steam !
vedeti-va la o bere si data viitoare joaca cu slot !

tre sa stie baietanii cine joaca si cine nu !
Dutzu recunosti un tip care joaca bine sau asa pe ghicite !
ai casti ? sau boxe , poate joaca la sunet si pac pac pac !
#10
hai bre sss ... nu fi trist ca s-a intamplat...bucura-te ca s-a terminat ..(by gh0st) Smile)))))
scoate bre unu .. banu omului.. nu m-am uitat pe demo ala .. da e suspect din nastere el Tongue.. asha ca scotetii banu.. zuzu dj..

aaa si acu serios... joaca si tu cu slot.. sau zi ca i-ti schimb numele daca nu-ti place ala vechi..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#11
nu merge pagina , nu avem cum scoate !
#12
stiu ca nu merge Smile))).. altfel scoateam eu nu?, e down sv, face cata nush ce
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#13
mi s`a parut ca are no recoil. asa ca nu aveam ce poze sa fac. si da, am si casti, deci as putea sa`mi dau seama daca joaca la sunet.
si, sss, de ce ti`ai pierdut adminul din cauza mea ? :-s
#14
demo ai facut in cazul lui ?
#15
da, am facut. este link il postul numarul 3 din topic. nlfa.dem.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)