Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie Dutzu
#16
Dutzuu Wrote:da, am facut. este link il postul numarul 3 din topic. nlfa.dem.
si ce sa vezi pe demo? cat de bine da sss? Smile) lol
#17
si pentru no recoil ce sa`i fac? poze?
da el f bine, am gresit, asta este de acum. ce sa fac?
#18
Pun pariu ca daca intra sss cu alt nume pe forum si facea reclamatia asta (fara sa stiti ca e sss ) , dupa ce vedeati demoul 95% ziceati ca e cod clar. Ca vorba lui Anarky , dai cu ak ala ca cu 32 , dar in fine ....
#19
da, mie nu imi merge asa akul, oricum as trage, o fi de vina setarile "default" sau ca joc pe steam, sau ca am un pc slab. Care-i problema, daca asa se vedea la mine pe monitor? Si nu-mi mai stalci numele.
#20
Care iti e problema? Aceasi parere am si eu ca da cu ak ca cu 32. Ce te ataci asa?
#21
lipseste tonul vocii, daca esti de acord e-n regula.
#22
E diferenta dintre o parere obiectiva si o parere subiectiva. Eu nu zic ca sss are cod sau ceva , dar dupa demo ala si eu dadeam ban si 95% din admini dadeau ban. Asta e , data viitoare sss joaca cu numele tau si as fi bucuros daca mi-ai da si mie setarile alea sa "dau si eu asa" cu ak-ul ala.
#23
Zuzu Wrote:E diferenta dintre o parere obiectiva si o parere subiectiva. Eu nu zic ca sss are cod sau ceva , dar dupa demo ala si eu dadeam ban si 95% din admini dadeau ban. Asta e , data viitoare sss joaca cu numele tau si as fi bucuros daca mi-ai da si mie setarile alea sa "dau si eu asa" cu ak-ul ala.

iti dau configu' zuzule,si daca dai mai bine cu ak,imi spui Smile.amiGO_sss,da-mi add pe steam Smile
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#24
UNban la pastilat, e baiet bun , ptiuuu draceeeeee
#25
sss Wrote:
Zuzu Wrote:E diferenta dintre o parere obiectiva si o parere subiectiva. Eu nu zic ca sss are cod sau ceva , dar dupa demo ala si eu dadeam ban si 95% din admini dadeau ban. Asta e , data viitoare sss joaca cu numele tau si as fi bucuros daca mi-ai da si mie setarile alea sa "dau si eu asa" cu ak-ul ala.

iti dau configu' zuzule,si daca dai mai bine cu ak,imi spui Smile.amiGO_sss,da-mi add pe steam Smile
:arrow: si eu, si eu pe lista.
#26
sss Wrote:In primul rand,eu pe tine nu te-am mai vazut pe server de luni bune de zile,si cam in fiecare zi intru,deci nu inteleg bagarea ta in seama :-??
In al 2-lea rand,sangele nu se vede prin pereti bo$$ule,sangele se vede mai tare,iese mai mult in evidenta,si nu cred ca asta e un avantaj.Incearca si tu sa folosesti (gl_spriteblend),si sa-mi spui daca esti mai bun folosind chesti asta.
In al 3-lea rand nu cred ca nici unul din actualii admini sau fostii,nu anuntau cand intrau pe server (ba,vezi sa nu imi faci poze,sa nu imi dai destroy,sa nu executi nush ce comanda asupra mea ca eu sunt "cutare").
In al 4-lea rand,de ca ai comanda amx_ss?Doar sa mai ai o litera in + la admin?Nu cred ca de asta v-a dat accesele astea Catalin,sa umpleti lumea de destroy-uri si sa goliti serveru.O chestie care mi-a placut la Dutzu a fost ca a facut si un demo,cu care spera sa se apere.Dar,din pacate nu cred ca il ajuta prea mult.

Asa deci Laure,eu zic sa nu te mai bagi tu,si nici altu care nu prea mai are legatura cu "CS.U-S.RO".
Si chestia cu suspendarea adminului am zis-o la nervi,pentru ca tot din cauza lui Dutzu mi-am pierdut si eu adminul :mrgreen: .Sper sa nu mai fiu nevoit sa fac posturi asa de lungi ca nu prea sunt eu cu vorbaraia pe forum.

HAI POLITEHNICA!

SSS eu iti zic 1 singur lucru date jos de pe scaun .... eu sunt psyCH in caz de nu stiai cu ce nume joc

hai ca vad ca de la reclamatie se ajunge la pretenie la impartit flururasi pe aceeasi campie ... si alte chestii

daca ai fost undercover nu trebuia sa te gandesti sa faci reclamatie .... si eu iti spun prieteneste schimbati CFG-ul
#27
ala micu Wrote:
sss Wrote:In primul rand,eu pe tine nu te-am mai vazut pe server de luni bune de zile,si cam in fiecare zi intru,deci nu inteleg bagarea ta in seama :-??
In al 2-lea rand,sangele nu se vede prin pereti bo$$ule,sangele se vede mai tare,iese mai mult in evidenta,si nu cred ca asta e un avantaj.Incearca si tu sa folosesti (gl_spriteblend),si sa-mi spui daca esti mai bun folosind chesti asta.
In al 3-lea rand nu cred ca nici unul din actualii admini sau fostii,nu anuntau cand intrau pe server (ba,vezi sa nu imi faci poze,sa nu imi dai destroy,sa nu executi nush ce comanda asupra mea ca eu sunt "cutare").
In al 4-lea rand,de ca ai comanda amx_ss?Doar sa mai ai o litera in + la admin?Nu cred ca de asta v-a dat accesele astea Catalin,sa umpleti lumea de destroy-uri si sa goliti serveru.O chestie care mi-a placut la Dutzu a fost ca a facut si un demo,cu care spera sa se apere.Dar,din pacate nu cred ca il ajuta prea mult.

Asa deci Laure,eu zic sa nu te mai bagi tu,si nici altu care nu prea mai are legatura cu "CS.U-S.RO".
Si chestia cu suspendarea adminului am zis-o la nervi,pentru ca tot din cauza lui Dutzu mi-am pierdut si eu adminul :mrgreen: .Sper sa nu mai fiu nevoit sa fac posturi asa de lungi ca nu prea sunt eu cu vorbaraia pe forum.

HAI POLITEHNICA!

SSS eu iti zic 1 singur lucru date jos de pe scaun .... eu sunt psyCH in caz de nu stiai cu ce nume joc

hai ca vad ca de la reclamatie se ajunge la pretenie la impartit flururasi pe aceeasi campie ... si alte chestii

daca ai fost undercover nu trebuia sa te gandesti sa faci reclamatie .... si eu iti spun prieteneste schimbati CFG-ul


Uite ca eu nu am de gand sa il schimb.Smile
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#28
Eu nu vad urma de cod in demo.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#29
nu are nici un no recoil...doar se duc gloantele prea bine pe panarama aia lui de laptop cu procesor i5 si un teanc de giga de ram si etc etc etc :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#30
mai multe sanse are Verde sa fie codat
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)