Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recamatie Dadley
#1
Reclamatie admin dadley
Nume : Mitroi
Am primit ban fara ss,fara demo fara nimic!
Plus sa mai adaug sunt si admin si mai si populez serverul!
Reply
#2
demo.


Attached Files
.rar   mitroi.rar (Size: 402.83 KB / Downloads: 7)
Reply
#3
si unde vezi tu aim?! Mai invata cs prietene! Tu vezi si când merg normal merg cu ea tot spre hed?/Smile obisnuinta prietene ca am 5 ani de cs!
Reply
#4
(11-28-2014, 06:00 PM)danyy Wrote: si unde vezi tu aim?! Mai invata cs prietene! Tu vezi si când merg normal merg cu ea tot spre hed?/Smile obisnuinta prietene ca am 5 ani de cs!

Smile))))))))) ok felicitari !
acum lasa admini sa dea o parere
Reply
#5
Baiete , nu mai fa atata tam-tam .
Ai intrat cu cod apoi ai iesit si ai intrat iara curat. Nu.mi zi tu mie ca dadeai asa ca ai 5 ani de cs ca faceam monster pe tine si eu is noob Smile) recunoaste si gata.
Reply
#6
ce ai facut tu pe mine? Smile)))))=)))unde am iesit eu si am intra iar?=)))))da am iesit la destroy si te rog sa iti exprimi opinia in legatura cu demo
Reply
#7
Man uitat pe demo si spun ca ai aim mitroi dejeaba ai facut reclamatie lui dadley,si mai spui ca ai 5 ani de cs.Astia 5 ani de cs care zici ca ai tot cu aim ai jucat.
Reply
#8
M-am uitat si eu, da e silent aim! Banuiesc ca daca mergeau statisticile si ma uitam pe numele tau crek aveai 95% chest!
Reply
#9
Silent aim clar... Smile) Ma mir ca mai ai si tupeul sa nu recunosti... Degeaba ai 5 ani de cs ca n-ai invatat nimic... te misti ca robotu'. Din punctul meu de vedere ban-ul ramane. Reclamatie nefondata.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)