Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pt dmx care se crede zeu
#1
MAI AM O rugaminte ca dmx sa nu mai comenteze ata si sa nu mai intre cu alt nume si comenteaza si injura ca numa gurai ii de el.vb intruna fara sa gandeasca azi la ora 1 si ceva o intrat cu numele st e ... si avea pe tasta BID #######L O A D###### SI IAM ZIS SA NU TOT scri ca era deranjat p ecran vb cu si iam dai kick si o intrat din nou si inceput sa injure si iam mai dat 4 kickuri si nu o mai intrat asa k dmx ciocu mic si invata sa respecti ....si p alti k nu suntem p strada
#2
acuzele care le faci tu virusflo99 duc la suspendarea definitiva a adminului lui d m X.
sunt acuzele tale bazate pe ceva? ai vreo dovada?
daca nu ai dovezi te rog nu fa acuze aiurea....copieti consola cand se mai intampla asa ceva si da si un print screen pe consola cu ip si toate cele
#3
da virusflo zi si u ptr ce miai dat kickurile alea


NU MAI APASA K MA STRESEZI


u ce imi dai mie ordine sau ce !!?
#4
si ia u si ma repecta k joc de mai mult timp k u pe srv si am admin mai demult !!!
#5
next scoaterea adminului si ban ( dmx)!
#6
approve zuzu
#7
ma faceti sa rad
cum sa... doamne dak el imi da kick k asa i sa sculat :roll:
#8
dmx da copy paste la tot ce scrii pe forum ,,, si cand ai 18 ani uitate ce ai scri .... fara vraja ... si atunci o sa-ti dai seama de anumite chestii ! .. pana atunci e ca si cum i-ai spune la un bebelus de 2 luni sa nu mai planga.
#9
dmx in locul tau as face shhhhhht si as mai citi odata reguli admin
nu cred ca m-ai vazut pe mine vorbind pe server ! ar trebui sa iti dea de gandit , valabil pt toti ceilalti care se trezesc vorbind fara sa mediteze la ceea ce spun !
#10
asa ca fapt divers de ce avem admini sub 18 ani ?... solicit scoaterea tuturor adminilor sub 18 ani! .. atata timp cat avem admini la care abia s-a uscat cerneala pe buletin .. nu putem face o treaba serioasa pe server .. degeaba ii ceri la unu de 14 ani sa gandeasca conform regulamentului!
#11
aici te sustin , vom gasi admini cu varsta cuprinsa intre 18 - 80 de ani , pt ca pt cei mai in varsta de 80 de ani nu avem locuri . (numai pe anumite alei din nush ce cimitirBig Grin mai si glumim: ei au luptat de-adevaratelea).
#12
Zuzu Wrote:asa ca fapt divers de ce avem admini sub 18 ani ?... solicit scoaterea tuturor adminilor sub 18 ani! .. atata timp cat avem admini la care abia s-a uscat cerneala pe buletin .. nu putem face o treaba serioasa pe server .. degeaba ii ceri la unu de 14 ani sa gandeasca conform regulamentului!

Sad(....>Tongue....dami pace k eu mai am 3 luni pana fac 18Sad(....nui curectBig Grin...hai k stiu k nu mil scoatetzi :twisted: fac si eu pe fictima=)))
#13
dj Wrote:aici te sustin , vom gasi admini cu varsta cuprinsa intre 18 - 80 de ani , pt ca pt cei mai in varsta de 80 de ani nu avem locuri . (numai pe anumite alei din nush ce cimitirBig Grin mai si glumim: ei au luptat de-adevaratelea).

no pai sa se scoata adminii sub 18 ani .. cu exceptii cum ar fi piro care face 18 ani peste 3 luni .. e pe 18 .. nu admini de 13 , 14 , 15 , 16 ani .. sa-i vad pe server cu figuri si impresii..
#14
scoatetine wa adminu si mie si lu exe si sklembar si cn mai e dak tot ati inceput cu discutii
#15
deci dmx daca ti-am dat kick numa asa cum zici tu ca mi sa s>>t atunti te rog frumos recunoate dc ti-am dat si daca am gresit ii rog io sa mi se suspende adminu ok dar sa nu minti k nus fraer zi motivu


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)