Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pt dmx care se crede zeu
#16
da recun k team inj da mai enervat


gata cu cearta



stergeti topicurile
#17
virusflo99** Wrote:deci dmx daca ti-am dat kick numa asa cum zici tu ca mi sa s>>t atunti te rog frumos recunoate dc ti-am dat si daca am gresit ii rog io sa mi se suspende adminu ok dar sa nu minti k nus fraer zi motivu

virus sti ceva? deja esti enervant :roll: :roll: ..aja te dai u de mare ca esti prieten cu zuzu de numa de parca ar conta.. hai k toti suntem un pik mai mari dupa ce primim admin..si asta e normal dapoi u..ai boala pe toti ca si cum tu ai predomina :roll: ..deci intradevar ai peste 18 ani dar asta nu te face stapan pe adminii mici ca u esti mai mic ca si mine ca sk si ca d m X Wink
acuma ma poti injura cat vrei pe steam etc.. pa
#18
da exe ai dreptate
#19
la urmatoarea conferinta ar fi bine sa trimiteti o copie de buletin....ca noi am trimis copia....cred ca astia noi nu au trimis :|. si faza cu 18 ani mi se pare normal.....si am vrut odata sa o aplicam cu marian....dar am zis ca sa nu fim rai cu copiii...ca ei au nevoie de joaca mai mult...dar vad ca "violenta creaza caracter".....eu la 15 ani jucam ascunsea in jurul blocului si ma impushcam prin santiere cu cornete si cu tzevi....aveam chiar laser la arma mea din tzevi Smile))...nu cred ca astia mici inteleg ce vreau sa zic...
[Image: photo11.jpg]
asta se numeste tuberman



[Image: photo22.jpg]
#20
vaiii=)))....imi amintesc knd iam implantat la unu o corneta intre dintzi=)))......pfff..pishu lumii Smile))....da mai bn acolo dekt in ochi sau ceva Big Grin
#21
Asta jucam la 10 ani insa nu prin santiere printre blocuri pe garaje da nam mai jucat de mult
#22
hehe...si yo am jukt pe la 8-9 ani deastea la blocuri...cum ca tata are firma de constructii mergeam la el pe santier unde lucra.. furam tuburi dealea si le vindeam pe 15 mii metru..ce afaceri faceam eu la 9 ani Wink)...faceam bani si ma si respecta lumea..nu am mai jukt de mult pt k nu mai am cu cineSmile..
#23
-k^ Wrote:hehe...si yo am jukt pe la 8-9 ani deastea la blocuri...cum ca tata are firma de constructii mergeam la el pe santier unde lucra.. furam tuburi dealea si le vindeam pe 15 mii metru patrat..ce afaceri faceam eu la 9 ani Wink)...faceam bani si ma si respecta lumea..nu am mai jukt de mult pt k nu mai am cu cineSmile..
bv lu taicatu..dar daca ar sti ca are un pusti care vinde tzevi la metru patrat....Smile) ii bun ca le vinzi la suprafatza....eu credeam ca se dau la metru simplu....eventual ai putea sa le dai la metru cub....dar nu stiu ce precizie ai avea
#24
da de astea jucam si yo Smile)cu edy venea in krt la mn si jucat kte 20-30:X
maii tii minte edy

admintiri placute :cry:

:X:X:Xxx:X
ce fain era
#25
v-ati deviat mult de la subiect... mai bine l-ati inchide sau sterge... k s-a inteles ce a vrut sa arate virusflo99..
#26
lasa dj bobo amintim amintiri frum :X

mai bn asa
dekt cu cearta :lol:
#27
exact...suntem la topicul discutii libere
#28
-k^ Wrote:hehe...si yo am jukt pe la 8-9 ani deastea la blocuri...cum ca tata are firma de constructii mergeam la el pe santier unde lucra.. furam tuburi dealea si le vindeam pe 15 mii metru patrat..ce afaceri faceam eu la 9 ani Wink)...faceam bani si ma si respecta lumea..nu am mai jukt de mult pt k nu mai am cu cineSmile..

fratele meu mai dat gata cu asta Smile)).....si ce ai mai vandut sticla la metru cub? Smile).....sau benzina la metru Smile).....esti grozav =)))
#29
lol numa amuh am vaz ca am scris metru matrat =)))))

srry oricum am rimediat Big Grin
#30
d m XxX Wrote:lasa dj bobo amintim amintiri frum :X

mai bn asa
dekt cu cearta :lol:

clar Tongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)