Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propun o intalnire cel putin intre jucatorii din Iasi :)
#1
as vrea la toamna sa ne cunoastem in realitate.chiar si cei care nu ne prea intelegem pe server.
sa rezolvam toate conflictele si sa fim amici si in joc si in afara lui :lol:
as vrea sa cunosc ownerii acestui server cat si adminii si jucatorii simpli din iasi care joaca pe el :oops:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#2
tentativa de sinucidere.....cred ca danutz e emo....are careva un cutzit va rog? ..sau macar un ciob
#3
ai crezut gresit :lol:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#4
o lama? :-s
#5
mah danutz dak te intalneshti cu ashtia in iashi si mergi TU personal...il iei si pe talharu ma jur k vin sa va vad Wink
[Image: 1.gif]
#6
pai eu am propus...mergem la o terasa undeva vedem Tongue
dar sa vrea restu` oamenilor sa ne intalnim in special Dj , Mihai , astia barosanii :lol: :oops:
Pyro la ce "talhar" te referi? :lol:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#7
Dak ma primiti si vreti vin si yo Smile dak nu am sa stau acasa sa mearga numai astia "barosani" Smile)))) yo is de acord cu propunerea lui danutzz sincer sa fiu.sa-mi spuneti unde cand si la ce ora si yo o sa vin pt mine nu este o problema bft
#8
PyR(o) Wrote:mah danutz dak te intalneshti cu ashtia in iashi si mergi TU personal...il iei si pe talharu ma jur k vin sa va vad Wink
[Image: 1.gif]


sa mor eu de nu vin in iasi ..chiar si daca vin singur cu trenu ..daca vine talhar ala la intalnire 8)
#9
apropo ..parca era vorba ca mergeti la cabana la sfarsitul lui septembrie? o picat planu?
#10
Zuzu Wrote:apropo ..parca era vorba ca mergeti la cabana la sfarsitul lui septembrie? o picat planu?

mai vorbim dar nu acum .....ca o fii jumatea lu septembrie vedem noi ........cum putem si noi ....facem conferinta pe la inceputu lu sept si vb
#11
Ba nici in iasi nu ne intalnim Wink acum toti zic vin,mergem,facem etc si cand sa ne intalnim numai zice nimeni nik stiu din experienta proprie,yo cum am mai zis cand incepe facultatea dak vrea playa sa ne intalnim la o bere in Iasi vin cu cea mai mare placere din Pascani.bft
#12
da Smile) gogu vii pe 28 in bt k incepe festivalu ::>:>:>


kre mai vine e bn venit Tongue
#13
eu propun sa mergem in padure pe Bucium....nu trebuie sa va luati corturile ca nu o sa va fie frig...am eu grija sa va incing bine
#14
cel mai greu e sa aiba loc prima intalnire...si dupa asta...urmatoarele vor fi floare la ureche
buna ideea lui zuzu.kiar as merge p-acolo ca nu am mai fost de 9 ani prin partile alea 8)
playa incerci sa fii comic dar nu prea iti iese :o scuza-ma ca iti spun...eu vb serios dar tu.. :roll:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#15
haida.. cand ne-ntalnim?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)