Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propun o intalnire cel putin intre jucatorii din Iasi :)
#16
ce-mi place de playa Smile)))
#17
din 8 septembrie valabil pt intalniri
#18
dupa 15 septembrie daca totul e ok si imi iau restantele si carnetu de sofer...e posibil sa vin si eu ... probabil cu inca un tovaras si 2 fufe ... mai vb
#19
danutzZeu Wrote:cel mai greu e sa aiba loc prima intalnire...si dupa asta...urmatoarele vor fi floare la ureche
buna ideea lui zuzu.kiar as merge p-acolo ca nu am mai fost de 9 ani prin partile alea 8)
playa incerci sa fii comic dar nu prea iti iese :o scuza-ma ca iti spun...eu vb serios dar tu.. :roll:

zici tu ca nu imi iese ca stii ca e vb de tine. stii care e faza...nu imi plac aia care se dau rotunzi....si ca sa imi placa ii ovalizez oleak Smile
#20
yo-s kiar suplu...deloc rotund :lol:
dar hai sa vb de intalniri si sa lasam jignirile deoparte...
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"
#21
Ba am mai vorbit odata despre o intalnire si degeaba Smile sa fim seriosi...yo am incercat si degeaba pe multi nui lasa parintii park vad:"Mama ma duc si yo pana la brasov vro 2 zile sa ma intalnesc cu baietii de pe u-s imi dai bani???Nuuuuuuuuuu te duci nicaieri" Dak aveti vro data de gand sa va intalniti sa-mi spuneti si mie pe mess unde,cand si la ce ora Smile si ne vedem acolo.bft
#22
miercurea sau joia viitoare, in jurul orei 6, care merge la o bere?Smile unde vreti, mal moldova :-?? sport pub.Smile, ca atunci ajung in iasi.
#23
eq :O:O:O Wrote:miercurea sau joia viitoare, in jurul orei 6, care merge la o bere?Smile unde vreti, mal moldova :-?? sport pub.Smile, ca atunci ajung in iasi.
dak sunt doritori si sigur ne intalnim poate ajung si yo prin iasi,dar sami spuneti exact miercuri sau joi k sa stiu si locul unde ne intalnim.bft
#24
eu mai trec asa prin iasi...dar o sa fiu non stop de la 1 octombrie
#25
disponibil in iasi.. [Image: drinks.gif]
#26
eu ajung luni sau marti dim cel mai probabil.va zic eu miercuri sau joi si oraWink.sau daca nu mergem sa vedem romania sambata sau duminica cand are meci.parca pe 5.
#27
eq :O:O:O Wrote:eu ajung luni sau marti dim cel mai probabil.va zic eu miercuri sau joi si oraWink.sau daca nu mergem sa vedem romania sambata sau duminica cand are meci.parca pe 5.
noi nu ne-am intalni nici dak am sta in acelasi cartier Smile)) dapai k noi suntem de prin alte orase Smile) tre sa mai treaca cel putin 1 an k sa mai creasca si restul si apoi poate... Wink
#28
eu ziceam cei din iasiSmile
#29
eq :O:O:O Wrote:eu ajung luni sau marti dim cel mai probabil.va zic eu miercuri sau joi si oraWink.sau daca nu mergem sa vedem romania sambata sau duminica cand are meci.parca pe 5.
apreciez ideea cu meciul haideti sa facem o conferinta cu cei care merg si sa vb dak chiar aveti de gand,dak batem asa pasul pe loc ce rezolvam.bft
#30
macar cei din Iasi sa ne intalnim mai intai ar fi bine Smile :lol:
si dupa asta vedem....eu de ex daca serveru` era in Tg Mures sau Tg Jiu sau Bucuresti nu cred ca m-as fi dus...nu ca e vorba de parinti sau de altceva...ca si asa stau singur...da e vb de distanta..nush ce sa zic :lol: :o :oops:
"cat stil,cata inteligenta,ce atitudine,cata puritate.....am vb destul despre mine u ce mai faci.....=))"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)