Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marire admin
#1
Vin cu o doleanta, ca sa zic asa, o atractie in plus fata de u-s.ro ptr. admini si anume marire grad ptr cei care se pozitioneaza in top 3 la sfarsit de lunaBig Grin, cel putin literele "abcdefghijklmnopq"

Consider ca ar aduce un plus de activitate considerabil pe server printre noi, adminii mai mici! Big Grin

Merci.
Reply
#2
oki.. si in lunile in care nu sunteti in primii 3 le luam inapoi..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#3
gh0st Wrote:oki.. si in lunile in care nu sunteti in primii 3 le luam inapoi..


done! ( . Y . )
Reply
#4
gh0st Wrote:oki.. si in lunile in care nu sunteti in primii 3 le luam inapoi..


Foarte bine, sa inceapa teroarea!
Reply
#5
Eu zic ca daca intr-o luna apari in top 3 Smile sa primesti cate o litera :lol: lucrurile bune necesar timp Big Grin
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#6
dey1986 Wrote:Eu zic ca daca intr-o luna apari in top 3 Smile sa primesti cate o litera :lol: lucrurile bune necesar timp Big Grin


deiu, asta e zgarcenie intinsa pe mamaliga! Smile))
Reply
#7
adutultm Wrote:
dey1986 Wrote:Eu zic ca daca intr-o luna apari in top 3 Smile sa primesti cate o litera :lol: lucrurile bune necesar timp Big Grin


deiu, asta e zgarcenie intinsa pe mamaliga! Smile))

de ce sa fie zgarcit? pai tu in 2 luni ajungi la literele mele,si peste inca una la full, unde ar mai fi diferentele intre admini frate?Sunt unii care au admin mic de ceva vreme si nu fac pretentii,totusi ar trebui sa existe anumite diferente!
Reply
#8
Ai dreptate dar putem face asa :


Locu 1 : 3 Litere
Locu 2 : 2 Litere
Locu 3 : 1 Litera

Cu cat muncesti mai mult cu atat primesti Big Grin
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#9
wakkkK Wrote:
adutultm Wrote:
dey1986 Wrote:Eu zic ca daca intr-o luna apari in top 3 Smile sa primesti cate o litera :lol: lucrurile bune necesar timp Big Grin


deiu, asta e zgarcenie intinsa pe mamaliga! Smile))

de ce sa fie zgarcit? pai tu in 2 luni ajungi la literele mele,si peste inca una la full, unde ar mai fi diferentele intre admini frate?Sunt unii care au admin mic de ceva vreme si nu fac pretentii,totusi ar trebui sa existe anumite diferente!


uite ca a venit deyu cu o solutie mai omeneasca la care am sa votez PRO! Big Grin
Reply
#10
Daca toata lumea e de acord, am putea sa incepem chiar de luna asta. Parerea mea.
Reply
#11
Smile) va dati seama ca e imposibil?.. pai ganditi-va ca sunteti 30 admini si numai 3 locuri,, plus ca a revenit goodfella, acu vrea si strange admin, se ami pune si kento.. deci teoretic nu aveti sanse la 1.23.. scuzati dar nu va pot face asta..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#12
si tu .. daca te mentii asha bineinteles ca ai sanse la marire.. nu cred ca va fi problema pt tine sa cresti pe luna ce trece... joci bine esti dedicat sv, esti dedicat comunitaii prezent pe forum.. nu te impiedica chiar nimic sa iei marire in fieacre luna.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#13
Marirea de admin se face in functie de activitatea de admin , prezenta pe server , forum , comportament , vechime etc . Pentru simplu fapt ca unu e bun la cs , pe mine nu ma convinge ca merita o marire de admin.
Reply
#14
Sunt de acord cu zuzu aici , adult daca iau eu in fiecare luna locul 1 ( glumesc ) nu o sa mai fie litere , o sa trebuiasca audate la amxmodx , litera pentru fiecare comanda . Deci sunt contra .
Reply
#15
Zuzu Wrote:Marirea de admin se face in functie de activitatea de admin , prezenta pe server , forum , comportament , vechime etc . Pentru simplu fapt ca unu e bun la cs , pe mine nu ma convinge ca merita o marire de admin.

intr-adevar vechime noxam la mine, insa in rest cred ca am progresat binisor; killuri cred ca am strans vreo 30 de mii deja si asta in doar 2,3 luni de cand am inceput sa joc sistematic pe server, reclamatii nu am avut, prezenta pe forum poate nici aia nu e ft bine conturata inca, dar per total consider ca am inceput sa fiu cunoscut aici si ma multumesc ca pot juca cat inca imi permite timpul s-o fac pe u-s.ro Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)