Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
marire admin
#16
gh0st Wrote:si tu .. daca te mentii asha bineinteles ca ai sanse la marire.. nu cred ca va fi problema pt tine sa cresti pe luna ce trece... joci bine esti dedicat sv, esti dedicat comunitaii prezent pe forum.. nu te impiedica chiar nimic sa iei marire in fieacre luna.

i hope so! Big Grin ca sa am acces si eu la amx_heal Smile)
Reply
#17
E o comanda interzisa amx_heal! Te-ai ras daca o folosesti. Am folosito eu de cateva ori la warm up, si posibil de maxim 2 ori in timpul jocului, dar nu am facut ceva decisiv. Asa ca cu grija la ce spui pe aici ca se poate intoarce impotriva ta. Acum sa stii ca vb mai mult la general, adica si pentru adminilor, care oricum nu frecventeaza forumul.
Reply
#18
nu sunt de acord sa se dea asa de usor literele astea "abcdefghijklmnopq"...eu cel putin am adunat toate literele astea dupa o lunga activitate pe server
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#19
Ma scuzati ca intervin, dar poate tine cont cineva si de umila mea parere. :mrgreen:
Din tot timpul cat am stat pe serverul asta, au fost foarte multi oameni care dupa o saptamana ,doua de joc au vrut admin Big Grin
Au primit admin, erau foarte activi, jucau bine/rau, dar dupa cateva luni se lasau de tot de server cand nu le convenea ceva sau se plictiseau pur si simplu sau se certau cu alt admin...
Adminul se castiga cu dedicatie fata de server si cu timpul. Marirea de admin nu se cere,este acordata cum se crede de cuviinta de Administratori.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#20
rox. Wrote:Ma scuzati ca intervin, dar poate tine cont cineva si de umila mea parere. :mrgreen:
Din tot timpul cat am stat pe serverul asta, au fost foarte multi oameni care dupa o saptamana ,doua de joc au vrut admin Big Grin
Au primit admin, erau foarte activi, jucau bine/rau, dar dupa cateva luni se lasau de tot de server cand nu le convenea ceva sau se plictiseau pur si simplu sau se certau cu alt admin...
Adminul se castiga cu dedicatie fata de server si cu timpul. Marirea de admin nu se cere,este acordata cum se crede de cuviinta de Administratori.
true true true :*
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)