Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
help!!!!!
#1
mi-am luat steam si imi merge nasol tare calc.are cineva idee de ce???deci imi misc mouse-ul si la o sec dupa aia se misca si imaginea....shtie cineva de ce
Am 768 RAM,si o placa video radeon la 256...frame-urile mi-s peste 70...nush shtie cineva??
#2
pai numi pot da seama ce ar putea avea..fa pls un demo...si punel aici...k poate asha miashi putea da seama...
cateva mici detalii despre pc-ul tau:
ce windows
ce placa de baza
si de kt ai linia de netWink
#3
net am 3MB .placa de baza e ceva mai old...un asus...dar pana sa imi pun steamu mergea super nu aveam treaba...windowsu e un xp sp2
#4
pai tre sa ai net destul de bun k sa itzi mearga si steamu...k dak ai cs normal itzi papa din banda de net....da dak mai ai si steam...face un "consum" suplimentarTongue.....ns ce sa zic....srryBig Grin
#5
dinamovistule da mie steamu dak tie tot nuti merge bn k u nu ai nevoie de asa ceva =)) ce cap am sh yo Tongue Tongue
#6
deci am un pc Athon2200 1800+,768 Ram,placa video ati radeon X1050 256 mb,monitor lcd sony 18" si sitem de operare winXP sp2....problema e ca imi scad fpsurile....nu raman constante...incepjocul cu 100 si la un moment dat amsi 15-20.....aaaa si netu e Metro 3 mb/s si browse-ing 1 mb/s de la rds.are cineva vreo ideee??am incercat orice.,...comenzi in counter cfg-uri dll-ul de la placa video..aproape tot ce am gasit...
#7
pai reinstall steam...si cs...tot tot....uninstall tot....si reinstall....Wink....sar putea sa itzi merga...bafta
#8
fa o scanare de virusi si spyware / adware . Probabil ai un spyware nasol.. recomand spybot search and destroy sau spyware doctor. BAFTA
#9
Hmmm .... ma bag si eu in seama ... acceasi prb am avut-o si eu cand mi-am instalat steam-u insa la mine sa rezolvat prb dupa ce mi-am dezinstalat driver-u la mouse ... acu nush dak te ajuta cu ceva ... da eu asha mi-am rezolvat prb Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)