Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
destroy fara motiv GruuDy
#16
Da bineinteles ca o sa raman.. nu o sa le fac pe plac ...fie ca le convine fie ca nu.. o sa stau geana pe fiecare admin de acu in colo pana im.i pun toti admini in cap... ori invatati sa folositi un admin ori va invat eu... si o sa revin cu poze si demo pana invatati jocu si regulile jocului.. ne vdm pe servar.bafta!
Reply
#17
Sw2mp are stilu ala de a te oftica cand sta lung mereu Smile)) bv, esti n1 aici. In legatura cu topicul si cu ce spune Sw2mp, datoria de a echilibra echipele e a noastra, asa ca areborn1, inainte de a-l acuza pe om ca nu s-a mutat el, gandeste-te ca tu erai pe server si tu aveai datoria de a folosi comanda "amx_transfer sw2mp" ca ai acces la ea, nu doar la slay/kick/ban.
Reply
#18
Imi stie de frica sw2mp , de aia nu pleaca.Sleepy
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#19
Ia da ochii cu sw2mp sa vezi cui ii e frica de cine
Reply
#20
Luati si scoate-tii adminul lu baietu asta ca daca nu renunt eu la admin de tot ca m-am saturat de incompetenta unora .... Deci intru mai inainte schimb mapa de css_dust ca eram 4 vs 4 si jucatorii vroiau una mai mica , dau vote dust2x2 iese se umple oleak serveru un 6 vs 6 sa zic intra gruddy si da vot instant pe nuke ca el nu sta sa joace dust2x2...... CUM DRACU MA SA SCHIMBI MAPA DP 2 MINUTE CA TI SE SCOALA TIE????? si la 1 minut dp ce a schimbat mapa a si iesit , chair acum m-am uitat....... LUATI MASURI CA IN STILUL ASTA iar se duce la vale serverul...
Reply
#21
cine peleme e grudy asta totusi?zuzuk ne zici si noua?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#22
Daca ai fi fost atent ai fi vazut cand am spus ca eu eram. Si am schimbat pentru ca erau 7 la 7 pe d2x2, asta dupa vot, deci lumea vroia o harta mai mare. Si nu mai suferi aiurea, tu care folosesti comenzi pe alti admini, de cand iti permiti tu sa imi dai tu mie kick pe server? Din cate stiu eu, pentru comenzi pe admini se scoate adminul. Daca suntem fetite, du-te si plangi in alta parte. Mersi
Reply
#23
hai impacati-va ca sunteti baieti mari ... banuiesc.toti gresim
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#24
ma interlopule de unde ai aparut ma ??? Dak eu dau o harta , iese la vot pt ce vii tu si schimbi mapa la 2 minute dp ce o pun eu ??? Knd te-am intrebat ai zis ca tu nu joci 6 vs 6 pe dust2x2 cu toate ca multi dintre jucatori erau slabi deci era logic ca ieseau daca schimbam . knd te-am intrebay aku cateva zile dc dai slay aiurea ai zis sa nu caut anturaj cu tine , eu am dat slay k erau afk jucatorii in primul rand iar in al 2 lea rand tu ai luat kick ca sa inveti sa vorbesti civilizat nu cu arfe de 2 lei. DACA OAMENII JOACA si 10 vs 19 PE SNOW DE EX NU INTRU EU SI SCHIMB MAPA CA NU IMI CONVINEEEE , INTELEGI??? Iar in timpul rundei knd ai dat tu votul multi dau 1 si nici macar nu se uita... k is concentrati la joc nu la vot.. Ink o data iti zic nu mai suferi ca suferi degeaba...

SI daca vrei sa suferi totusi uite cum facem asa ca intre fetite ... Facem un 1 vs 1 ca tu esti jucator adevarat si ala dintre noi care pierde adio ADMIN ....
Reply
#25
Nu ma mai intrebati pe mine cine e Gruudy, stiu cine e, sta in campus, de obicei baiet sociabil...
Nu sunt eu cel care da admin celor din campus, ci Paranoic.

Dar dupa cum spuneam si lui gh0st s-au cam format 2 clanuri old admins vs cei din campus. Abmitii, oftice, nervi dar toate duc la lucruri din astea stupide.

PS: Acesta este motivul pentru care eu am spus si incontinuare sustin ca nu am si nu vreau sa am un cuvant de spus in ceea ce priveste adminii. Din punctul meu de vedere puteti sa va dati ban intre voi dar sa va si pupati a doua zi... Restul doar vorbe in vant.

Aveti tot ce va trebuie, servere/HLTV/ts3/war/cpanel/etc etc, mai mult chiar nu ma intereseaza.

My 2 cents.
Reply
#26
Daca nu va bateti, degeaba Big Grin parerea mea. Iar faza cu 1 vs 1 e cam expirata Smile) merg pe varianta sa dati fiecare cate o bere unul altuia pana pica unul dintre voi Big Grin si ala de pica e cel slab.
Trecand la oile noastre, in primul rand ar trebui sa existe comunicare intre admini, am patit-o si eu de cateva ori sa intre "new admins" sa faca ce vor, aia abia avand acces la schimbatul hartii. Whatever, nu dam inainte daca apar discrepante intre admini, deci va rog ca inainte de a mai schimba sau a da la vot, cereti si o parere celorlalti admini prezenti pe server.

PS: Da-ti-mi acces la destroy pe accese ca nu merge Smile)))
Reply
#27
urat ca se ajunge la chestii de genu...deobicei cand sunt pe server nu permit sa se ajunga la asemenea lucruri dar.... ii rog pe toti adminii care cunosc playeri buni sa ii protejeze mai ales daca sunt steam-on
Reply
#28
Daca tot s-a clarificat situatia. Luati o decizie. Nu vreau sa o iau eu. Am dat admine celor de pe onion si atat. Ne sfatuim, vorbim frumos, ajungem la o concluzie! iertam/sanctionam? adminilor va rog votati!
Reply
#29
sa i se taie capu
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#30
Eu zic sa-l iertam , e la prima abatere...stiu cum e, am fost in aceasi oala..
Hai sa incercam sa nu mai facem gafe si sa ne intelegem bine ! Wink
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)