CS.U-S.RO

Full Version: destroy fara motiv GruuDy
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Salut ,joc pe sv cu numele "Sw2mp" multi dintre voi ma stiu...jucam pe fy_snow eram doar eu cu GruuDy la ora 10: 20 pe servar si am luat destroy .fara nici un motiv .. din cate stiu aveti hltv oricand puteti verifica .. deci nu vad sa fie vreo problema... Speer sa se rezolve problema ..si ma bazez pe voi pt ca stiu ca va faceti treaba... aveti un servar si forum serios. Multumesc
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro].
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Sw2mp .
[AMXBans] Reason : ' Game Destroyer '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 13878726 '
am scos banu .. pacat ca ai luat destroy
Sw2mp e "curat", n-are nimic, il am si pe steam. I-am dat odata unuia care avea exact acelasi nume, numai ca n-avea steam si era codat... Smile) dupa care a intrat adevaratul Sw2mp... ideea e ca trebuie sa fii atent mai ales cand are steam. Te gandesti de 2 ori cand ii dai ban. Asta ca un sfat... nu zic cu rautate. Big Grin
Lasam palavrageala! Cine e adminul?
Dupa IP e din campus.Probabil Zuzuk i-a dat admin.Ar trebui totusi fiecare sa se prezinte pentru ca forum si pentru ca vechi pe server pe forum suntem.
http://bans.u-s.ro/stats/player.php?id=79
Sa inteleg ca nu se poate rezolva nimik cu GruuDy? acu 2 min iar am luat kick de la el ..asa ca are el admin si ca isi permite...
pe langa faptul ca juca CT pe d2..face si rush... si imi da tot mie slay ca ma gasit pe la poarta.. eu inteleg ca e greu jocu... Ct tre sa pazeasca X .. si Tero pune bmb..dar chiar si asa hai slay ca slay dar kick?pe ce motiv?
Speer sa il potoliti cumva... ca nu prea imi place sa ma tiganesc pe aici...

GruuDy: A chemat Slay Against Team: TERRORIST
Cautam ADMINI: Detalii pe http://forum.u-s.ro !
Kicked
Can't "say", not connected
ai luat kick a doua oara pt ca vbesti mult prea mult si vbesti aiurea..ceri explicatii care sincer nu prea au ce sa caute. ai luat kick si apoi nu ti-am mai zis nimic. si nu e prima oara .. ti-am mai zis si cand aveai lag mare. te-am rugat frumos sa faci ceva cu lagul . si m-ai luat tare cu scheme de genul "da joc de afara ce vrei sa fac ". plus ca eu fac rush pe d2 pt ca voi nu faceti push deloc.. ce vrei sa fac sa stau dupa tine pana iti vin tie cheful sa vii sa plantezi? dupa ce ca ai bomba si stai dupa poarta , si ti se zice ca ai bomba tu nu faci nimic. ai luat slayteam nu slay nu am nimic cu tine. mai erau doar 20de sec pana la sfarsit. nu am nimic cu tine personal doar ca as vrea sa deschizi oleaca ochii si sa intelegi jocul...nu se joaca doar pe fraguri se joaca pe team Smile
Bine sa recapitulam... mi.ai dat kick ca vb prea mult? de unde ai ajuns tu la concluzia asta..? si ce am vb ma rog eu cu tn? ca nici nu te.am bagat in seama.. uitate pe hltv daca eu ti.am zis CEVA si erau si alti admini pe serv,,care ii rog sa confirme !! si treaba cu salyteam ..ai dat dupa ce ai facut tu rush in baza te.am omorat si gata slayteam..era inceput de repriza.. infine prea putin ma intereseaza stilu tau de joc..dar te rog contoleaza.te la comenzile de admin asa ca ai tu chef sa le fol pe mn de aiurea.. !!! daca tot vrei sa fol adminu :::: mai bine ai da la vot inainte sa schimbi o harta .. si 2 echilibreaza echipele cand intri pe serv.. ca asta e datoria ta.

iar ca sa vezi ca nu vb aiurea.."si sa te contrazic" ai si aici o poza prin care confirma cat echilibrezi tu echipele 20-3 .. tu joci la team intradevar nu la fraguri... tot ce vrei tu e sa imi deschizi ochii...(ma faci sa rad) si de aia e timp la tero sa astepti pana pune bmb.. asta e jocu intelegi? nu cum spui tu.." ce vrei sa stau dupa tn sa pui bmb.." tre sa stai dupa toata lumea nu numai dupa mn.. in caz ca nu o pun ai voie sa imi dai slay...sau slayteam ce vrei tu...si faza cu lagu tiam zis frumos nam arso in nici o schema "pur si simplu adevaru...joc de afara ce vrei sa fac?atata tot ce vrei sa iti zik?

Poftim si a 2a poza... cum ai dat slayteam.. in minutul 1:20 si nu aveam nici o bmb .. doar te.am omorat... te,ai oftigat imediat si ai dat slayteam... atatot.. si dupa care bineinteles kick ca asa ai vrut tu ca ai admin... nu?
Nu am citit nimic din ce a zis swamp dar ii dau dreptate.De cand il stiu e baiat bun pe server Smile
Hai sa depasim media de varsta de la 12 ani la ceva mai mult ca stiu ca se poate Wink .

PS:
E exact aceeasi faza ca atunci cand ti-am dat eu ban Gruudy 10 minute 'ca sa te apuci de fumat' . Nu am motiv si nu am scuza, ci doar ca ma enerva ca aveai sv_bulan 1

Peace.
In legatura cu problema aia cu echilibratul. Daca tot esti atat de corect Sw2mp si daca ai fi avut putin bun simt, te-ai fi mutat tu din moment ce erai pe primul loc la Tero, dar hai sa nu o dam in balarii si sa recunoastem ca si tie iti convenea situatia.


Deci treceti peste, nimeni nu este perfect, toata lumea greseste, dar haideti sa nu ne mai tiganim ca la usa cortului intr-o comunitate care zic eu ca e cat de cat buna.
In primu rand erau mai multi admini pe servar...care ar fi trebuit sa echilibreze... 2. Eu de fel echilibrez dar nu stiu cat intri tu pe serv sa obseri asta.. poza e facuta anumea pt persoanele care se contrazic..si din cate stiu si mi.e mi sa suspendat odata adminu 1 sap..poate sa confirme verde ca nu am echilibrat si nam facut atat tam tam... cam ce vb imi place sa dovedesc iar daca nu uitate pe hltv.. aici se vbea altceva..infine sunt atatea serv care pot juca linistit ..nu tre sa ma cert cu fiecare din voi... cu toate ca sunt admini si moderatori care ii respect si ii stiu si nau nici o vina.o zi buna !!!
Nu era vorba despre asta, dar totusi ai pus o poza despre asta si ai adus subiectul in discutie. Si eu eram pe server atunci, dar majoritatea de la tero erau admini si din cate stiu eu nu am voie sa execut comenzi asupra adminilor.
Airbon1...eu cu tn nu am nimik..cu toate ca acu o saptamana ai intrat pe serv si ai inceput Sw2mp scoate cod.. ca it.i ei ban ca nuj ce.. pe mn nu ma deranjeaza in ce echipa joc? ca is tero sau ct stiu cum joc si nu ma plang ca nu as face frag... ce ma deranjeaza e faptul ca sunt multi admini care nu isi fac treaba si mai sunt si tari in gura.. si ma contrazic ca si tu te aflai in poza aia deja nu mai e problema mea.. discutati intre voi...
Voi sunteti 4-5 admini pe serv..si aveti pretentia ca tot eu sa echilibrez? da voi dc aveti admin??? sa dati ban si kick? poate daca nu era nici un admin pe servar echilibram..dar asa la ce ma judeci tu pe mine ca nu am echilibrat?? fati datoria de admin si tu si ceilalti.. sau daca nu decat sa va cerati aici cu mn intrati la regulile adminului pe forum si dati un refresh...
Intradevar se vbea de Destroy kick slayteam de aiurea si etc... tu ai deschis subeictu cu echilibratu... hai inteleg sami iau destroy ca i sa parut ca am cod... ok .. dar cand vad ca nu ma lasa sa joc pe serv ...slayteam.. in min 1:20 ... kick stii cum e: Suna a bataie de joc si nu prea tre sa suport asa cv.
Eu nu stiu cum mai suporti Sw2mp. Eu iti multumesc oricum ca mai intri a noi pe server dupa ce ca trebuie sa treci prin atatea. Esti baietas...sper sa mai ramai pe la noi!
Pages: 1 2