Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
definitivare gratar 25.07.2010
#1
sa stabilit ca in data de 25.07.2010 sa avem un gratar la ciric in jurul orei 11 11 juma dimineatza in parcul ciirc langa venetia. cei ce nu stiu ii rog frumos sa dea un add la loveseeker_4_ever pentru a stabili intalnirea la gara / alta parte pentru cei ce vin cu trenul sau alt mijloc de transport. data nu se schimba iar ce ce nu pot deloc sa vina..asta e..imi pare rau..pentru ce-i ce pot sa vina...sper sa isi faca aparitia :d..la urma urmei..sunt dispus sa fac jumi juma la mancare cu cei ce vin din alt judet/imprejurimi si nu pot ramane peste noapte de dragul de a ne simti bine si de ai vedea la oki macar odata Big Grin Big Grin..acestea fiind zise. va invit sa dati reply DOAR CEI CE STIU SIGUR CA VIN LA ACEASTA INTALNIRE PENTRU A DEFINITIVA situatia si pentru a face un calcul prealabil ca sa vedem ce si cum dam la mancare si bautura :d Big Grin

p.s: am uitat sa mentionez ca si adminii /playerii ce au fost prinsi codati sunt bineveniti la aceasta intalnire (ma refer la sklembar / jst/ horse / emo etc.. ) Big Grin
#2
+ 1
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
pana acu 2 kile de rachiu si 2 curkani..se mai baga careva????? va astept cu drag la intalnire ( de poze nu scapati asa k nu va faceti griji Smile)) )
#4
+1

Eu nu ma descurc prin iasiSad.. vin in cantemir sa plec cu loganuSmile)=)) stau in portbagaj cu curcanu si rakiu sa nu ocup locSmile)
#5
si eu !
#6
si eu vin,am sa vorbesc cu eq si cred ca vin odata cu el!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#7
prezent. Il iau eu pe gogu de la gara si venim in colo. Stabiliti exact unde, ca ciricul e mare .
#8
+ me.
YES, OH MY GOD
#9
Care ramane si noaptea sa se anunte sa stim exact cati suntem!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#10
ok..deci si eu vin. cum am zis ,99% :-s
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#11
haideti k tre sa ne mai adunam daca vrem sa facem ceva klumea Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
#12
+1


dar nu inteleg ceva ,e si dimineata si seara ?Big Grin
#13
e de dimineata pana seara man:*

ps: ma gandeam k poate aduce cineva o minge de volei..sau un pachet de carti.sa va fac la un poker;Winksau sa jucam pe pedepse..nush :-??
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#14
+4 eu ghile sklembar pheno.
#15
rox. Wrote:e de dimineata pana seara man:*

ps: ma gandeam k poate aduce cineva o minge de volei..sau un pachet de carti.sa va fac la un poker;Winksau sa jucam pe pedepse..nush :-??
daca e jucam pe bani rox Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)