Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
conferinta 2
#1
va mai invit in seara asta la 22:30 la o conferinta pe skype.
#2
ok
:roll:
#3
done
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
anuntati-i si pe ceilalti va rog
#5
ok

#6
esti tare cu conferinta ta.... :| anunta din timp gimi!!!
#7
playa Wrote:esti tare cu conferinta ta.... :| anunta din timp gimi!!!

n-ai pierdut nimic , crede-ma!
#8
ei nu a pierdut Smile) cantecele lui danutz, sunetul distorsionat etc etc :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
rau ca nu ai stat pana la sfarsit =)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
de acu o sa facem in fiecare duminik la 22:30
#11
asa anunta si tu dinainte ... ca dak zici cu o ora inainte draqu stie :lol: :lol: :lol:
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#12
*A.O.T BoFaNeL* Wrote:asa anunta si tu dinainte ... ca dak zici cu o ora inainte draqu stie :lol: :lol: :lol:

topicul l-am facut la ora 5 ....scz totusi

de acu veti sti k in fiecare duminik la 22:30 este sedinta de comitet Wink
#13
Bau te rog 2 lucruri ... scoateti poza aia ca ii poza care pe acest forum doar eu am folosit-o si pe cs daca se poate sa nu ma mai copii cu faza cu salutatu ... este chiar iritant frate sa am plagiatori peste tot


Din cate stiu fiecare este unic prin felul sau .. nu prin felul altora
#14
lasa bre k n-am sa mai deranjez... detele acount pls
#15
deci cei care veti participa la conferinta.sa aveti MARE grija.sa nu ziceti ceva in afara subiectului ca poate se supara baubau sau laurentzii si va dau afara din conferinta Sad si nu veti mai afla din secretele ce se discuta.ca azi intr-o ora s-a vorbit de kick permanent (o prostie) ca le explica , Catalin ca nu exista si inca nush ce plugin care la fel Catalin nu auzise de el...adica omu are oleaca de cunostinta in domeniu..ca a facut U-S de la 0 (zero)

s.ma f.ut in conferintele voastre
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)