Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
conferinta 2
#16
deci nu mai amestecati Varza cu Capra ... decat sa stau sa va Ascult Manelele sau Televizoarele mai bine ma uit la un bec cum se arde .... danutz uite din cauza la niste oameni cu Orgolii inimaginabile ca a tale ... se va face Fix p.u.l.a Constructiva pe serverul asta ....


asi putea zice ca ne-am cunoscut cat de cat si ne permitem putin prea multe vorbe unu altuia


dar respect Ba


Hf !!!
#17
toti taceau si radeau dar cine putea comenta?oare?
raspunsul este baubau si laurentzii
te salut din mers
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
multumesc danutzz pt atentia speciala care mi-o oferi.
#19
baubau Wrote:de acu o sa facem in fiecare duminik la 22:30

auzi baubau!! no offence...dar stii cum se numesc aia care stau duminica seara la PC in loc sa ia o gura de aer?
#20
playa Wrote:
baubau Wrote:de acu o sa facem in fiecare duminik la 22:30

auzi baubau!! no offence...dar stii cum se numesc aia care stau duminica seara la PC in loc sa ia o gura de aer?
#21
bn mah nu am obligat pe nimeni...care are timp 10 min poate sa intre...
#22
de la o ora s-a scurtat la 10 minute Sad trist
ce reusim sa vb in 10 minute...ca doar vb chestii serioase despre server , jucatorii de pe el....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#23
danutzz repet....dak nu ai timp si stare....nu te obliga nimeni sa intri...
#24
conferintze,jucatori,banu-ri alea alea,ma voi nu vati plictisit sa va bateti gura degeaba,nu va este mila de degetele voastre
sau de gura,voi nu vati dat seama inca ca vorbiti in gol,sau scrieti degeaba?ce rezolvati printr`o conferintza? va zic eu nimic,daca e vb de scoatere de admin,respectivu vorbeste cu x si y ca sa nu dau nume si il are la loc,e doar un exemplu.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#25
ce e cu conferintele astea , eu am crezut ca sunt glume dar vad ca progresati in prostie !
ce se discuta in conferinte? ce se stabileste?
se dau admine.? se dau sloturi , VREAU SI EU !
#26
dj Wrote:ce e cu conferintele astea , eu am crezut ca sunt glume dar vad ca progresati in prostie !
ce se discuta in conferinte? ce se stabileste?
se dau admine.? se dau sloturi , VREAU SI EU !


:lol: :lol: :lol:

La aceste conferinte au voie numai adminii?
#27
dj Wrote:ce e cu conferintele astea , eu am crezut ca sunt glume dar vad ca progresati in prostie !
ce se discuta in conferinte? ce se stabileste?
se dau admine.? se dau sloturi , VREAU SI EU !

dj sunt conferinte la care au participat si catalin si mihai si am discutat despre redirecte pluginuri pentru server ceva normal k si atunci cand ne-am strans la bere si am discutat toti.

in mare...probleme legate de server.... de ip de raduceneni etc...
#28
si ce ati rezolvat?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#29
trebuia sa stai la conferinta daca te intereseaza. dak nu o zi buna!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)