Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
citeste - important
#1
orice admin care da ban nefondat, fara dovezi ar admin scos pe forum.u-s.ro si cs.u-s.ro, nu ma intereseaza ca numele lui e playa, danutzz, zuzu, ...e foarte simplu , respectati regula asta sau out, si nu vreau sa aud dupa, sa vezi ca eu nu am mai citit forumul de mult.. etc nu am stiu, am dat la viteza ca daca nu iesea.. etc... vreau demo+poze, indiferent daca e evident sau nu, in modul acesta orice plangere poate fi solutionata.
Deci va rog sa fie foarte clar, nu vreau dupa aia sa ziceti ... ca stai sa vezi ca eu is admin de 100 de ani si nu am nevoie sa fac demo+poze.. etc..

... de acest post rog pe dj si zuzu sa se ocupe, scoateti adminii, fara nici o problema....

- intra in vigoare aceasta regula de pe 12 decembrie 2011, asha aveti o saptamana sa exersati "amx_demo" si "amx_ss".. aa va rog la amx_ss fara de alea... pozele in 2 sec pe forum, sau 5 minute pe forum.. etc... "pozele in maxim 15 minute pe forum sa fie formularea" sau 2 minute pe messenger, am scos restrictia la dimensiune imagine.. asha ca putem vedea repede daca e modificata sau nu...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#2
done !
mai sunt admini care nu stiu sa dea amx_gag , se scuza ca nu au vazut !
daca eu si zuzu trebuie sa dam si amx_gag , atunci propun sa raman doar eu cu el , playa si inca cativa admini , ca si-asa am timp liber !
#3
Sincer nu as adopta regula cu pozele pe forum pt ca se pot modifica foarte usor pozele in scurt timp pt cei care stiu. Ori pe messenger ori ban ( parerea mea ).
#4
Nu adopt banarea adminului pe forum si server ca nu si-a facut treaba asa cum cred administratorii, prefer sa raman fara accese .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
cel ami simplu e messenger, dar eu nu am vrut sa stric jocul la un admin, apoi unu care da 2 banuri si tre sa iasa de 2 -3 ori sa astepte sa is e dea pozele..din aceasta cauza am zis pozele pe forum, cel mai simplu si indicat chiar, ar fi messenger.. daca sunteti de acord cu mess postati aici sa stiu ca e totul in regula
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#6
o solutie ar fi pt cei care nu au timp sa ceara poze ,. sa dea kick slay , la codati !
ce ziceti ?
e bun ?
#7
poate sa fie si kick, atat timp cat nu joaca pe cs.u-s.ro cu cod, nu sunt neaparat pentru, a distruge jocul cuiva...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#8
eu personal sunt absolut de acord cu messenger, dar contra cu forumul.
#9
marian Wrote:poate sa fie si kick, atat timp cat nu joaca pe cs.u-s.ro cu cod, nu sunt neaparat pentru, a distruge jocul cuiva...
sunt unii care nu pot face poze , la ei ma refer !
#10
kick...sau ce vor ei.. ma intereseaza dovezi la aia acre dau ban sau destroy..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#11
ok...messenger e indicat ce-i drept caci nu toti care joaca pe server au cont pe forum si pana isi fac contul (dak si-l fac) au timp sa modifice pozele...insa nu toti putem juca cs cu mess-ul deschis...spre ex eu dak imi deschis mess ul imi sare lejer lagul in 120...deci:2 minute poze + demo , ink 2 min pana te targuiesti cu el sa iti dea add la id ul cutare,1min pana intru pe mess,ink vreo 4-5 minute pana se "lumineaza" unde-s pozele (in cazul in care iti mai da add) si uite asa se fac 10 min/codat. intr-o noapte la ora 3-4 pe snow, care admin are ghinionul sa intre...s-a zis cu jocul lui...pe putin 30 de min (3codati) trebuie sa stea spec, sa se tiganeasca cu ala pt poze...

Acum nah,regula e regula si trebuie respectata...ne conformam..
noth!ng Heart u-s
#12
total de acord, demo sau poze !



ps: cat de rapid poate sa modifice in 2 minute pozele? tot timpu le vor scapa codatilor un detaliu , daca te uiti atentSmile
#13
eu nu prea is deacord ca nici eu inainte pe nonsteam nu imi mergea sa dau pozele(nu le gaseam) daca altu are aceeasi problema? sau macar atunci pe moment nu stie.e bine si pe forum
#14
e bine si forum, dar ca a 2a varianta dupa messenger.
#15
va spun ca sunt deacord in totalitate cu DEMO atat ... in SS nu mai pot avea incredere de mult timp ... o seara faina va doresc


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)