Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
citeste - important
#16
sau se foloseste direct comanda record nume in consola pentru cine se plange ca nu are accese. Te dai frumos spectator, scrii record bla bla, prinzi codul, apoi dai banut scrii stop in consola, si in caz de reclamatie postezi demo pe forum (pt nonsteam: C:\Program Files\Valve\cstrike sau C:\Program Files\Counter Strike\Valve\cstrike iar pentru steam: C:\Program Files\Steam\steamapps\user steam\counter-strike\cstrike - caile catre demo)
Atentie: un demo de 30 de mb daca este arhivat cu winrar ajunge chiar si la 5mb, asadar cand mai faceti demo, faceti arhiva pentru usurinta la upload si download!
#17
Eu sunt deacord cu demo ...ss a dat de mai multe ori chix...+timp pierdut aiurea pe mess.
Intrebare : chiar daca e nesimtit codul stam sa mai facem demo ??? Ipoteza : intra unul cu cod nesimtit...nu mai apuci sa misti pe sv...ma dau spec, iese intru la joc intra iar cu alt nick si acelasi cod nesimtit si evident.Mai pierd timpul cu demo ?
#18
chiar daca are cod clar faci demo Big Grin cand a facut cerere unban tazz ala care avea so aimu i-am facut demo ca daca nu-i faceam imi sarea lumea in cap Big Grin
#19
FOARTE FRUMOS BAIETI, sunt foarte multumit de cum decurge adminatul acum, excelent, de cand am pus regula cu demo se pare ca sau redus codatii la un sfert.. deci ce sa inteleg?... ca restul de 3 sferturi inainte primeau ban nefondat nu?.. asha iese la un calcul simplu...
Una peste alta nu mai conteaza ce a fost, important este ca acum faceti o treaba nemaipomenita, si vreau sa va multumesc pentru asta..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#20
Multumim Mariane
#21
gh0st Wrote:FOARTE FRUMOS BAIETI, sunt foarte multumit de cum decurge adminatul acum, excelent, de cand am pus regula cu demo se pare ca sau redus codatii la un sfert.. deci ce sa inteleg?... ca restul de 3 sferturi inainte primeau ban nefondat nu?.. asha iese la un calcul simplu...
Una peste alta nu mai conteaza ce a fost, important este ca acum faceti o treaba nemaipomenita, si vreau sa va multumesc pentru asta..
Pai da marian,e foarte bine cu demo,dar eu am foarte multe demouri in pc...sa le sterg?ca daca e unu care ia ban si am demo cu el..il lasam sa joace?+ca am deja memoria plina...si sa imi zici tu..le sterg,nu le sterg..le arhivez,orice
#22
eu dupa 3 zile le sterg...deoarce o data facut demo i-am si aplicat comanda...iar daca nu o contesta in aceasta perioada le sterg.
#23
exact, nu cred ca e nevoie de mai mult de 3 zile..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#24
Deci pot sterge si eu demo-urile. Am peste 50 :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#25
Darkclan#B.u.T. Wrote:Deci pot sterge si eu demo-urile. Am peste 50 :lol: :lol:
absolut.. pai ce sens are sa tii am mult de 3 zile?.. doar ca amintire.. sau tii 4 -5 zile.. de ex ai dat ban vineri seara.. a iesit.. in weekend e plecat revine luni sau marti... in cazul asta 3 zile e putin...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#26
ca tot sunt aici.. si va vad ca sunteti si voi,.. va rog nu mai dati ban destroy pt jigniri personale.. nu se cade.. dai gag slay kick etc... nu da ban sau mai ales destroy ca a injurat... daca incepe sa injure de sv.. de forum.. se poate aranja cu destroy, dar noi suntem latini, nu trebuie chiar sa ne aprindem la fieacre injuratura... nu va zic ce mi-a facut unu asta noapte pe la 4.. ma inebunit.. si nu i-am dat nici macar gag. l-am facut sa inteleaga ca nu e indeajuns de bun pt sv nostru...nu vrea sa elaboram subiectul ca nu are sens..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#27
aici ai dreptate !
dar de exemplu cand nu erau adminele active si toti stiau , era foarte nasol ! sincer le-as fi dat cu parul in cap !
dar , nu stiu sper si cred ca , toate au inceput si un sfarsit !

man , nu putem sa facem totul ca la carte oricat ne-am chinui , suntem oameni si suntem sortiti pacatului , de a da destroy !
cine se poate stapani sa dea destroy sau ban , si da doar gag , toata stima mea !
bafta !
#28
eu personal am dat destroy pt: wall nesimtit si aim si mai nesimtitSmile)

dau gag la orice jignire sau injuratura...si knd nu pricepe omu sau ma scoate din sarite..quitBig Grin

ban dau doar pt pacsteam, lag si reclama

8)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)