Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere unban LondonezuL
#1
Nume : LondonezuL . Adminul care mi`a dat ban banuiesc [u-s]dj . Motiv : habar nu am !!! banuiesc ca aveam numele "LondonezuL Pieton si mi`a dat gag si mi-am pus numele cu care joc normal pe server de mai bine de 9 luni "LondonezuL" si am luat destroy .! nu cred ca e normal !!!
#2
da ip! Londonezul e Chuck!
#3
da, tu esti Domnul Londonez?... stii de ce ai luat ban ?

macar sa fim corecti si spune adevarul !

eu imi cer scuze pentru destroy , si as prefera sa dai un reply sa spui concret de ce crezi ca ai luat destroy !
#4
poi il injurasem pe ala dar pe SAY sa vada toata lumea...am zis sa vada numa team ul .... si cred ca de asta
si nu am stiut ca nu am voie sa mi schimb numele daca am gag !!! o sa citesc regulamentul si am sa ma documentez !!! promit Big Grin ...si s`a rezolvat ca mi`am reinstalat windowsul si cs ca sa ma pot juca in continuare Smile ms anticipat . salut JaMMiN si vreau si eu un slot ca joc zi de zi
#5
Steam+ore jucate+cerere slot=slot! Ecuatie de gradul 3 cu 3 necunoscute, adica nu cunosc nici daca ai steam, nici cate ore ai jucate nici daca ai facut cerere vreodata. Daca inlocuiesti ultima necunoscuta (cerere slot) pe celelalte doua le aflu eu din ultima!
#6
LondonezuL Wrote:poi il injurasem pe ala dar pe SAY sa vada toata lumea...am zis sa vada numa team ul .... si cred ca de asta
si nu am stiut ca nu am voie sa mi schimb numele daca am gag !!! o sa citesc regulamentul si am sa ma documentez !!! promit Big Grin ...si s`a rezolvat ca mi`am reinstalat windowsul si cs ca sa ma pot juca in continuare Smile ms anticipat . salut JaMMiN si vreau si eu un slot ca joc zi de zi

cs.u-s.ro = server public , joaca copii , adulti , directori , angajatii unor firme , etc , . . . e de preferat sa fie pastrat un limbaj decent in intervalul orar

07.00-23.00 - limbaj cenzurat

23.00-07.00 - limbaj necenzurat acceptat !

Bafta !
#7
bun dj zimi si mie cum pot sa fac si eu cu steam ! Sad mai dati steamuri sa pot lua si eu un slot :|
#8
cumpara-ti! Mama lor de 10 euro :|
Topic inchis!

mesaj la 7654 (Orange sau vodafone) scrii cuvantul LICENTA si primesti key=ul de la steam !
bafta !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)