Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban Pokee !!!!!
#1
Adminul de la care a luat ban : [anu.ro] clau.Motiv : AIM ???? Pune demo clau sa vedem si noi aimul.
P.S. : ma rog de mai mult timp de niste prieteni de-ai mei care joaca numai pe sv de pe la bucale...(fonfeuri si etc.clanuri ,mixuri god's si unul dintre ei co-owner pe unul din serverele de acolo) sa intre pe u-s "Plictisiti de certuri si adminat si ingramadeala si alte alea ? Intrati pe u-s sa vedeti server fain , baieti de treaba ...admini buni si atmosfera super" si cand in sfarsit unul dintre ei intra...imi da clau cu firma-n cap in 10 min max.Bine ca nu a intrat de pe steam !!! Ms frumos Clau !
P.S. 1 : sper ca te-ai prins dc fac eu cerere in locul lui ...nu clau ??
#2
clau ...... un demo ?
#3
Salut
Banul l-am dat undeva pe la ora 8:30-9:30 cred, motivul aim.
demo ->>> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.2shared.com/file/e0IfllKY/poke.html">http://www.2shared.com/file/e0IfllKY/poke.html</a><!-- m -->
Am dat 2-3 banuri azi dimineata dupa ce am fost chemat pe sv ca sunt codati la toate am demo, iar in cazul lui Pokee recunos ca m-am grabit insa m-am temut sa nu iasa de pe sv dupa ce banasem pe altu. De asta am dat doar ban.
PS: Transmitei scuze lui Pokee.
PS1 - Clean : nu trebuie sa imi spui sa pund demo...e de datoria mea sa il pun odata ce exista cerere unban/reclamatie, iar daca avea steam ce se intampla ca nu a primit destroy.
PS2: ca sa nu mai dau cu firma in cap la nimeni rog pe cei in masura sa imi scoata accesele intrucat am atins cred pragul de greseli admise ban/destroy eronat (5-6).
o zi placuta
#4
este doar cerere de unban !
unban done !
#5
Multumesc dj pt unban.Clau nu o lua ca pe nush ce mare suparare(nu e decat cerere de unban) dar dupa cata reclama facusem si la cat ma rugasem de grupul asta sa intre sa vada despre ce-i vb sa ma sune omu si sa-mi rada-n nas ca a luat ban aiurea in 10 min...nu prea m-am simtit bine(mai ales ca eu nu mai am timp sa joc si mor de oftica Big Grin).
TC ms de unban inca odata DJ.
#6
pentru putin !
cand mai trimiti oameni pe server , trimite-i mai intai la mine la forum sa le dau slot si nu se va mai intampla !
noi multumim pentru ca ne esti alaturi !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)