Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere steam
#1
Solicitari de steam !
Cererile de steam le prezentati cu un mesaj de tipul !


1. okapii, FaMMinG

2. Belenche Ionut

3. Liceu

4. iasi,, retea-net: Procatel...ip nustiu unde-l gasesc...cine stie sa ma ajute
5. ionut_belenche@yahoo.com

in prezent am circa 100 ore de cand e server-ul "NOU"...
Reply
#2
cand aflii ip-ul si obtii alea peste 200 ore revin-o cu un post la topicu tau
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
Ok in primul rand ai dat dovada ca esti incepator daca nu stii macar un ip sa il afli.
Reply
#4
uitati ip 195.206.242.242 si voi reveni cu cele 200 h.
Reply
#5
Si cu injuriile ce facem?stiu ca nu e treaba mea sa ma bag,dar am impresia ca vrei sa iei steam si sa ne parasesti,am dreptate sau nu?
Reply
#6
sa faca bors cu el daca il obtine
el e vechi, de mult timp se roaga de slot
inca de pe vremea cand ii dadeam destroy pentru aim. un an si...
s-a cumintit cu codu si il vad fidel pe u-s de multa vreme
eu asa vad povestea, voi poate vedeti altceva
oricum, nu l vad sa merite
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
sunt de acord cu tine amphetamine...si verde crede-ma ca nu am folosit niciodata aim/wall din cauza ca nu imi mergea la cs...cand activam mi se inchidea cs-ul....poate cfg...dar acuma toti vreau bani...si nu am deunde sa iau ceva "bun", si cu parasire u-s...doar in cazul in care voi primi ban permanent. bafta
Reply
#8
Okapii nu am nimic personal cu tine,crede'ma(nu eu dau banii pe steam),chiar daca nu crezi,si eu am fost ca tine,si eu am primit steam de la gh0st,asa ca incerca sa te relaxezi,e doar un joc.nu mai injura,si cu timpul vei primii ceea ce meriti
O zi buna
Reply
#9
neinteresant ce spuneti.
pro pt. steam
Reply
#10
scurt si la obiectSmile)..mersi brunetu.
Reply
#11
@brunetul: Cred ca realizezi faptul ca afirmatia ta nu are nici o valoare atat timp cat nu aduci macar un argument valabil in favoarea acesteia. Asa ca, decat a comenta ca sa te afli in treaba, mai bine ai alege dumneata sa te abtii de la adaugiri care nu-si au rostul in contextul acesta.
Reply
#12
pro pentru ca el joaca de 1 ani si ceva pe server daca nu ma insel si nu nea parasit si nu cred ca ne va parasi dar acum decizia finala va fi luata de gh0st .

O zi faina !
Reply
#13
Fa 200 de h si ai de la mine pro.
Reply
#14
Salut!
Am revenit..am in prezent 192 h...de cateva zile joc in continuu..si orele pe bans.u-s.ro/stats/..raman acelasi...acum e dupa alegerea voastra daca sa primesc steam-ul...sau nu.Bafta!
Reply
#15
Ai si de la mine un pro,mailul cred ca va fi la cineva din conducere,spor la joc
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)