Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere Steam Multicolor
#16
multumesc anticipat Smile
#17
eu cu simplu suntem pe acelasi ip si de aia imi apare mie k am steam, e de la internet :mrgreen:
#18
pai incerca sa iei cs-ul ala a lu ghost si vezi daca tot iti apare cifrele alea e de la voi . macar incearca
#19
l-am descarcat si e tare nu imi mai apare mersi Big Grin
#20
PRO! joaca demult p server, se intelege bine cu lumea, nu injura, stie jocul..deci GO PRO!
#21
pro :!:
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#22
MULTUMESC MULT BAIETI !!! Smile nu veti regreta
#23
pro
#24
zuzu, verde?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#25
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ban.u-s.ro/stats/index.php?q=multicolor&sort=skill&order=desc">http://ban.u-s.ro/stats/index.php?q=mul ... order=desc</a><!-- m -->
tu erai cu toate aceste nickuri?? (ma refer la al 2-lea\)
160 ore + player cam slabut

parerea mea mai joaca Smile
#26
nus eu ala,am jucat cu duracell,am mai multe ore pe asta level Smile (daca nu vrei sa dai pro nu ma supar ,lasa)
#27
pe cine cunosti personal din admini?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#28
gh0st Wrote:pe cine cunosti personal din admini?

nu ma cunoaste pe mn..dapai pe voi Smile))
#29
pe simplu Smile
#30
Doresc mai multa implicare din partea tuturor care vor steam, pe langa numarul de ore jucate ... vreau oameni adusi pe server, implicare in discutiile permise pe forum, disciplina si respect in joc, implicare si in grupul creat pe facebook, vreau totul sa se inchege bine. Asa fiecare joaca o luna pe server nostru, face ore, e cuminte, dar nu-l cunoaste nimeni cat de cat. Multe din concluzii le tragem in mod indirect din toate activitatile enumerate mai sus. Deci multicolor daca ai rabdare inca oleaca si urmezi pasii astia marunti o sa fie totul bine... gandeste-te ca ai doar 13 postari in total pe acest forum... din care 90 % sau 100 % la topicul tau cu cerere steam... Contra
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)