CS.U-S.RO

Full Version: cerere Steam Multicolor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
1. nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore: Multicolor ; 125 ore
2. nume si prenume: Barbascu Andrei 3. varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii : 15 ani ;clasa a-IX-a; "Liceul teoretic Mihai Eminescu"-Barlad
4. Orasul si reteaua din care faci parte , ip : Barlad romtelecom: 92.84.176.68
5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul : <!-- e --><a href="mailto:andr3y_dj09@yahoo.com">andr3y_dj09@yahoo.com</a><!-- e -->
:roll: :roll: Smile
contra! Ne-am parasit la un moment dat. Ai disparut ca magaru-n ceata. (expresie nu jignire)
am jucat cu Duracell pana acuma de curand mi-am schimabat Multicolor
Multicolor ti-am dat eu ban pt pac-steam de vreo 3 ori.

Mai aduna ore :!:

Contra :!:
nu mi-am dat seama k am l-am primit de la un coleg :cry:
Iar ti-am dat ban pt pac-steam acu 5 min pe servar. Ce parte nu intelegi ? :?: :?: :?: :?:
dey1986 Wrote:Iar ti-am dat ban pt pac-steam acu 5 min pe servar. Ce parte nu intelegi ? :?: :?: :?: :?:
nu-i mai da ban aiurea, n-are pacsteam , are net tras de la simplu, si nu stiu cum, are si steam! deci lasa-l sa joace!
am protocol
wakkkK Wrote:
dey1986 Wrote:Iar ti-am dat ban pt pac-steam acu 5 min pe servar. Ce parte nu intelegi ? :?: :?: :?: :?:
nu-i mai da ban aiurea, n-are pacsteam , are net tras de la simplu, si nu stiu cum, are si steam! deci lasa-l sa joace!


dak are steam dc o mai facut cerere pt steam?


dak are mai mult de 8 caractere dupa : la steam...atunci pacsteam si ban
leVel Wrote:
wakkkK Wrote:
dey1986 Wrote:Iar ti-am dat ban pt pac-steam acu 5 min pe servar. Ce parte nu intelegi ? :?: :?: :?: :?:
nu-i mai da ban aiurea, n-are pacsteam , are net tras de la simplu, si nu stiu cum, are si steam! deci lasa-l sa joace!


dak are steam dc o mai facut cerere pt steam?


dak are mai mult de 8 caractere dupa : la steam...atunci pacsteam si ban



Nu stiu cum sa explic, tot odata prin netu tras de la el ,apare in consola ca are steam !
wakkkK Wrote:Nu stiu cum sa explic, tot odata prin netu tras de la el ,apare in consola ca are steam !
sa ia counter strike de aici de la noi. Se rezolva sper. Regulamentul e unul singur si e pentru toti.
STEAM_0:0:1796310334 e pac-steam sau e de la net ????

Eu zic ca e de la matusa Tamara :!: :!: :!:
This user has not yet set up their Steam Community profile.

Guest

ma uit acm sa vad cate ore ai pe nick-ul duracell ( chiar daca nu se face asa adica sa se adune orele de pe x , y ) . eu sincer nu te-am vazut pe server in ultima perioada ( nu am intrat eu f des dar totusi cand am intrat nu te-am vazut deloc poate nu am fost atent )

Guest

ai 210 pe duracell si 125 pe multicolor . ai 335 de ore deci parerea mea este PRO !
Pages: 1 2 3