Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere Ciokana#MD
#1
ii fac lui varmiu cererea deoarece nu se pricepe la forumuri , conturi...etc etc etc si mi-a zis ca Dj i-a zis sa faca cerere de steam...bla bla bla :lol: :lol:

nume : Ion B.
nick : Ciokana#MD
varsta : 29

Republica Moldova , Chisinau

ore jucate : 240

sustinut de : probabil [u-s]Dj

Ip : 95.65.34.30
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
PRO - nu il cunosc personal insa pe sv il vad des si nu a facut pana acuma nici un deranj
#3
pro
total de acord cu ZZZ.
#4
PRO!
acord cu ZZZ.
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#5
pro
#6
si eu acu trebuie sa dau o licentza la unu care nu are cont pe forum..Smile).. trebuia sa zici pe mess danutzz,era altceva.. nu era nevoie de...nici nu stiu cum se numeste asta, ce ai facut tu..deci este imposibil.. aia care au dat pro in frunte cu zz... ziceti-mi si mie ce user are ciokada pe forum?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#7
marian Wrote:si eu acu trebuie sa dau o licentza la unu care nu are cont pe forum..Smile).. trebuia sa zici pe mess danutzz,era altceva.. nu era nevoie de...nici nu stiu cum se numeste asta, ce ai facut tu..deci este imposibil.. aia care au dat pro in frunte cu zz... ziceti-mi si mie ce user are ciokada pe forum?
pai a zis danutzz ca nu are cont pe forum ca nu se pricepe si a facut el in locu lui acuma nush ce sa zic
#8
zZ^Zz[sbN] Wrote:
marian Wrote:si eu acu trebuie sa dau o licentza la unu care nu are cont pe forum..Smile).. trebuia sa zici pe mess danutzz,era altceva.. nu era nevoie de...nici nu stiu cum se numeste asta, ce ai facut tu..deci este imposibil.. aia care au dat pro in frunte cu zz... ziceti-mi si mie ce user are ciokada pe forum?
pai a zis danutzz ca nu are cont pe forum ca nu se pricepe si a facut el in locu lui acuma nush ce sa zic
eu cred ca ar trebui sasi faca mai intai cont pe forum pt ca mai sun si alte lucruri importante inafara de sectiunea steam gratis ceea ceai facut danut ai facut doar in cazul in care esti prieten foarte bun cu el.. insa .. nu e corect fata de restul care intra isi bat capul sa desluseasca forumul si in final dupa multe cautari si batai de cap reusesc sa faca o cerere singuri... deci zic ca ciokana ar trebui sasi bata si el capul...pt ca ce se intampla in cazul in care va vrea admin ... sau in cazul in care "nu se descurca cu femeia" tot danut il va ajuta?...
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
#9
gimi
el are 29 de ani.forumul nu-l intereseaza....sau ce se discuta aici...doar din ce ii mai povestesc eu
m-a rugat sa ii fac cererea eu....iar daca ii faceam cont...tot eu as fi facut cererea....deci e aceeasi chestie
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
danutzZ Wrote:gimi
el are 29 de ani.forumul nu-l intereseaza....sau ce se discuta aici...doar din ce ii mai povestesc eu
m-a rugat sa ii fac cererea eu....iar daca ii faceam cont...tot eu as fi facut cererea....deci e aceeasi chestie
nul intereseaza nimica dal intereseaza sa primeasca steam..
oricum de la mine contra.. iar motivul e clar... pe sv cand se zice de steam gratis se precizeaza forumul...
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
#11
ok apreciez parerea ta.dar nu mai comenta in plus pentru ca nu stii despre ce e vorba.lasa locul altora
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
abalala Wrote:
danutzZ Wrote:gimi
el are 29 de ani.forumul nu-l intereseaza....sau ce se discuta aici...doar din ce ii mai povestesc eu
m-a rugat sa ii fac cererea eu....iar daca ii faceam cont...tot eu as fi facut cererea....deci e aceeasi chestie
nul intereseaza nimica dal intereseaza sa primeasca steam..
oricum de la mine contra.. iar motivul e clar... pe sv cand se zice de steam gratis se precizeaza forumul...
daca ai fi fost mai atent dj i-a spus sa faca cererea din cate a spus danutz
#13
Da nu va plictisiti deloc, omu la 29 de ani cati are, are nevasta familie ,sta el sa-si faca cont pe forum, 5 milioane de posturi, sariti asa cu gura parca platiti voi, totusi, omu joaca mult pe server, ar merita un steam , parerea mea! el spre deosebire de altii va ramane fidel serverului asa ca ai ganditi o data



Acum marian, daca vrei sa-i dai licenta, e numai si numai decizia ta.
#14
Contra ! Idem abalala ! Macar un cont si o cerere sa se chinuie sa faca daca 10 heuroi e o avere.
#15
eu ii dau un PRO...consider ca pt u-s ca comunitate e mult mai important ca Ciokana#MD sa fie activ pe sv cu steamul primt...sa ne amintim de cei care erau si pe sv si pe forum, iar acum nu mai auzim de ei.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)