Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cateva pluginuri
#1
vroiam sa va rog sa puneti pe server pluginul ala cu blind si cel care nu te lasa sa-ti schimbi nick dak iei gag ...ar fi foarte folositoare ...parerea mea.
va rog si pe voi sa va dati cu parerea referitor la aceste pluginuri. HF.
#2
Din cate stiu cel cu schimbatul nick-ului este pe server..
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
eu de cate ori dau gag la un player... ala is schimba nick ... am luat gag aiurea etc.... sau fel de fel de mesaje
#4
da bine.dar nu isi schimba si nick-ul initial.nick-ul ramane acelasi
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
poate ma insel eu...dar din cate am vazut unii isi schimba nick-ul initial.. am sa-incerc sa fac in asa fel sa-mi iau gag si o sa imi dau seama dak pot schimba nick Smile
#6
mai este o faza interesanta....puneti un nume gen abcdefg la panarama....injura un admin...el iti da gag....cat timp ai gag iti bagi adminul...numele tau nu se schimba dar ai admin intr-un fel pe numele care l-ai avut initial Big Grin cand scrii cu @ apare abcdefg : "mesaj" Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
stiam de acest bug :lol: dar nu merge tot timpul >Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
In legatura cu plugin-ul "blind player". Daca tot este acest plugin, cred ca ar fi foarte important, atunci cand un admin da blind unui player, in coltul din stanga jos sa nu mai scrie : Admin blinded X .. pt ca isi poate scoate wallul .. simplu.. Pt ca din cate tin minte, cand iei blind scrisul nu dispare , poti vedea in continuare ce scrie..

Bunelu.
#9
cu toate k au fost playeri depistati cu wall cu acest plugin ar fi bn sa se scoata avertismentul din chat si sa se pune pe admin's chat
#10
da buna idee...de obicei cand era dark pe server scria mesaj dupa mesaj cand primea cineva blind..ca sa nu observe textul din stanga jos...dar dark nu e tot timpul ca sa scrie... :cry: :cry: :cry:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
o sa mai fiu, dar deocamdata iau o pauza de cs Tongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
darkclan Wrote:o sa mai fiu, dar deocamdata iau o pauza de cs Tongue

Cu ce ocazie? :lol: :lol: Bac?

Scz de off
#13
da savy, am si bacul dar nici atractiv nu il mai gasesc :lol: :lol:

o sa mai joc asa 1-2 harti pe zi Tongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)