Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
caciulitze :))
#1
A trecut sezonu caciulitelor de craciun asa ca zic sa fie scoase , nu par a fi indragite de multi doarece te dau de gol sau nu nimeresti bine la cap si alte motive gasite de play-ieri . Oricum multumim mult lui Catalin petru mica lucratura sa zic asa care ne-a bucurat de fiecare data cand am intrat pe serv Big Grin


p.s. one love cs.u-s.ro
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
verde Wrote:A trecut sezonu caciulitelor de craciun asa ca zic sa fie scoase , nu par a fi indragite de multi doarece te dau de gol sau nu nimeresti bine la cap si alte motive gasite de play-ieri . Oricum multumim mult lui Catalin petru mica lucratura sa zic asa care ne-a bucurat de fiecare data cand am intrat pe serv Big Grin


p.s. one love cs.u-s.ro

aprob verde!
#3
asa e....

#4
aprob!!!
#5
Eu spun sa mai fie laateSmile)ptr k pe multi playeri ii dau de gol caciulitzeleSmile)
#6
eu abia astept urechile si coditza de iepurash de paste Big Grin :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
sa iti vad coditza de dupa cutie daneSmile)) si sa te trag de ea :lol: :lol: :lol: + 1 pereche de dintisori Smile))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
darkclan Wrote:sa iti vad coditza de dupa cutie daneSmile)) si sa te trag de ea :lol: :lol: :lol: + 1 pereche de dintisori Smile))

haha :lol: :lol: :lol:
#9
danutzZ Wrote:eu abia astept urechile si coditza de iepurash de paste Big Grin :mrgreen:

o dai in playboy Smile).. de paste ti se pun oua rosii ..
#10
darkclan Wrote:sa iti vad coditza de dupa cutie daneSmile)) si sa te trag de ea :lol: :lol: :lol: + 1 pereche de dintisori Smile))


dark o vrut sa zica ... ca de ar mai avea un dinte in gura ce ti-ar mushca-o :lol: :lol: :lol:
#11
laurentzii Wrote:
darkclan Wrote:sa iti vad coditza de dupa cutie daneSmile)) si sa te trag de ea :lol: :lol: :lol: + 1 pereche de dintisori Smile))


dark o vrut sa zica ... ca de ar mai avea un dinte in gura ce te-ar mushca :lol: :lol: :lol:



deja stiu la ce viseaza dark noapte de noapte pan` la Pasti.... :-?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
sa se puna aripioare si cerculetz de ingerash de valentines day, iar polaru sa fie inlocuit cu un arc Smile)
#13
off ca imaginatie bogata mai aveti Smile))))
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)