Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ati asteptat mult pentru steam?
#1
ati asteptat mult pentru a primi steam ?
va rog parerile ! si ce ar trebui sa faca ceilalti (minim necesar ) sa primeasca si ei !
#2
dj Wrote:va rog parerile ! si ce ar trebui sa faca ceilalti (minim necesar ) sa primeasca si ei !
Minim necesar : Un anumit numar de ore . Comunicativ ,prietenos , mai pe scurt .. sa faca sa`si merite steamul (in valoare de 10 E) pe deplin . Zic eu .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#3
macar 3-4 luni jucate pe srv , ca asa bagi cs 2 saptamani ca disperatu , ai ore necesare etc, cs.u-s.ro iti da steam , iar dupa ce teai vazut cu el iti bagi **** in srv si nu mai joci .
#4
Ar trebui sa fie capabili sa joace(adica ma refer sa nu joace din sageti).sa aiba putina vechime(nu imediat ce a luat steamu a si zburat)+ca nu bata adminii la cap
#5
Nu am asteptat mult pentru steam , totul a decurs foarte repede .
#6
Eu unul nu am asteptat mult chiar deloc!
Pentru a primi Steam trebuie Sa:- respecti si la randul tau vei fi Respectat de ceilalti.
- sa ai o vechime pe server si numarul de ore cerut
- dupa ce primesti steam sa nu te faci ca ai uitat cine tea ajutat atunci cand ai avut nevoie
Cam atat , poate ar mai fi si altele si mi-au scapat....
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
#7
am auzit voci, cum ca, daca il cunosti pe nu stiu care ai steam mai repede,...e adevarat?.. voi pe cine cunoasteti de a-ti primit steam.. si cei ce au primit va rog sa postati sa vada si ceilalti motivul pentru are a-ti primit steam...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#8
nu imi dau de gol "relatiile" Smile)

e vreun partid aici?? e vreun joc de interese ceva?? unde va credeti in politica?=))

PS : dragi copii dati-mi PM sa va pun o vorba buna pt steam...
#9
Eu unul nu cred ca am asteptat mult pentru a primi steam , pana la urma nimeni nu iti da nimica pe dejeaba si cred ca ar trebui sa astepti chiar daca trece 1 saptamana si nimeni nu spune nimica , nu trebuie sa iti pierzi rabdarea ca pana la urma nimeni nu pleaca nicaieri , tot aici ne gasim si ne jucam :lol:

Dupa pararea mea ceilalti jucatori care doresc steam nu ar trebui sa se grabeasca asa de tare pentru ca ar trebui sa munceasca putin pentru acest steam , munca in sensul de a se integra in acest colectiv si a juca constant nu .. joci tare pana iti da steam si apoi numai intri . . un lucru ce reflecta obrazul subtire pe care unii il arata intregii colectivitati . . iar in legatura cu relatiile nustiu ce sa spun , momentan nu stiu nimic :lol: :lol: :lol: din cate vad burlaku stie mai bine care e treaba Big Grin
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#10
relatii...hmm...e normal sa cunosti persoana cui ii dai steam, inseamna ca a participat la intalnirile u-s si inseamna ca joaca des pe sv. Deci eu cred ca toti care primesc steam il cunosc pe dj, pe ovidiu, pe unu pe altul, pentru ca e normal...asta inseamna sa participi la intalnirile u-s, sa fii pe server si pe forum! Deci faza cu relatiile pica pt ca oricum nu se da steam la necunoscuti.
#11
noi am fost doar "stalpul " de sustinere pentru a primi ei steam !
uniii din ei ne dezamagesc , si sper sa nu o faca toti !
#12
marian Wrote:am auzit voci, cum ca, daca il cunosti pe nu stiu care ai steam mai repede,...e adevarat?.. voi pe cine cunoasteti de a-ti primit steam.. si cei ce au primit va rog sa postati sa vada si ceilalti motivul pentru are a-ti primit steam...

Motivul pentru care am primit eu steam a fost ca:- am avut activitate pe forum
-ca nu m-am tinut de prostii
-am castigat putin increderea voastra(o parte dintre ei)
-sunt activ pe server si pe forum....
Si cam atata tot...nu am primit nimic pe relatii sau ochi frumosi :lol:
#13
Cel mai bn il cunosc pe semizeu' sss (dar nu a avut cum sa dea PRO/CONTRA), am fost la 3 intalniri u-s (in care am cunoscut membri ai comunitatii u-s), am avut vreo 450 de ore pe sv si activitate pe forum (mai mult pe la coltul vesel si socializare)...am avut si am zic eu in continuare o atitudine si un comportament care nu a deranjat pe nimeni...CAM ASTEA AU STAT LA BAZA STEAMULUI PRIMIT.
MS INCA O DATA PT CADOU
#14
Am asteptat atat cat a fost nevoie.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
Fiti oleaca mai retinuti in a da steam . Nu fiti asa buni samariteni .. Un jucator care prezinta interes numai pentru inceput .. e clar ca o face cu un anumit scop .. dar . un jucator care prezinta interes pe o perioada mai indelungata de timp inseamna ca merita intr`adevar si face totul cum trebuie pana la capat .. lasand in urma o imagine placuta !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)