Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
angel...
#1
esti cel mai nou admin...si cel mai plin de tine dupa parerea mea...intru si eu pe serv o data la 5 ani...si imi dai ban ca imi merge netu nasol...jammin stie cam care-i treaba...cu netu in campus..mia ales cand ai o femeie admin de retea...ti-am scris ca asa e netu in camin...nu te inteleg omule sincer
Reply
#2
culmea e ca si angel e din camin Big Grin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
te invit la mine sa vezi cum merge verde Smile
Reply
#4
Daca ai administratoare de retea! Smile) oricum cat mare sa fi fost lagul?
Reply
#5
fluctua de la 60-110...ceva de genul...
Reply
#6
Mda...se vorbise odata sa nu se mai dea kick celor cu lag pana in 130 ca tot suntem internationali!
Reply
#7
Pentru lag stiam ca prima data se da kick si apoi , daca revine player-ul se da si ban dar pe o perioada mica de de timp . Si asa cum a spus si Jammin celor ce au lag mai mare de 130 deci decizia luata de angel nu e corecta , ca sa nu spun ca e luata si asupra unui admin .
Reply
#8
peha, cand a luat kick kento nu era admin, altfel, adminul ar fi pierdut accesele..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#9
Sau altfel isi dadea singur kick Smile)
Reply
#10
Nu sunt plin de mine, insa tu nici macar n-ai incercat sa scrii pe google "cfg antilag" sau "setari lag" sau macar sa-ti opresti toate prog ce folosesc internetul. Eu v-am dat kick la toti cu lag-ul peste 75-80, asa ca nu ai de ce sa te plangi ca tu ai primit si altii nu. Daca chiar te-a deranjat faptul ca ti-am dat kick asa tare, eu imi cer scuze, si daca bine-mi amintesc tu ai fost singurul scutit de ban pt 30 de minute.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)