Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aiurea!
#1
asa ca fapt divers de ce nu mai am acces in banlist? ... cred ca am fost prea bun cand am stat ore intregi in banlist sa scot banurile date de adminii care nici in ziua de azi nu stiu ca ip-urile care incep cu 79.112 , 79.119, 92.80 ..etc .. sunt ipuri dinamice....( nu degeaba din 1518 de banuri .. numa 319 sunt active) .. se stie bine ca supraveghez serveru in cea mai mare parte din banlist ... intra lumea pe mess si imi spune sa dau ban la X , Y ca e codat .. si la calcu meu pana imi intra in steam->cs->server dureaza 5 minute .. am cerut la conferinta sa mi se scoata toate adminele si de pe server , forum si banlist .. si nu sa aprobat .. si acuma ma trezesc ca n-am admin in banlist .... putea sa ma anunte si pe mine cineva ..s-au macar de mi se scoatea si de pe server si forum si stiam o treaba .. sau pardon am uitat asta e serverul unde adminele se dau in functie de insistenta si linguseala fiecaruia .... nu degeaba varul lui h_os|t de 10-12 ani o avut admin pe serverul asta de 4 ori cu 4 nume diferite... aiurea .. v-am pupat!
#2
prea frumos ai dat-o la urma cu host Big Grin
#3
ala a fost baiat destept
si faza e ca intr-un timpa vea 2 admineSmile)
#4
ia legatura cu mihai !
#5
dj Wrote:ia legatura cu mihai !

de ce sa iau legatura .. sa imi zica ca is cel mai agresiv admin de pe server? Smile) ... las ca de 3 saptamani nu am mai dat absolut nici un ban .. poate asa e mai bine ... stii bine ca nu is genu insistent , pupincurist , lingusitor sau papagal cum is unii ..care incerca prin diferite metode sa obtina ceva ...si de obicei imi expun ideile direct chiar daca la unii nu le convine Wink.. daca mi s-a scos e bun scos si gata .. poate altii isi fac treaba mai bine decat mine .. dar puteam si eu sa fiu anuntat ca doar is admin de pe vremea cand mihai avea doar un copil .. in fine .. v-am pupat.
#6
Zuzu Wrote:de ce sa iau legatura ?

ca sa iti raspunda la prima ta intrebare

Zuzu Wrote:asa ca fapt divers de ce nu mai am acces in banlist?

ps: ca de la admin la admin , spala-ti rufele in curtea ta .
#7
drm cu tine nu mai am ce discuta de la ultima conferinta cand mai facut rahat ... daca e sa discutam o sa discutam fata in fata in iasi la o bere .. dupa ce o sa iau carnetu .. sa fi iubit!

PS: ca de la admin la admin .. topicul se numeste cereri admin/slot .... si eu am cerut o explicatie de ce nu mai am admin in banlist ...stiu ca nu ma suporti ... dar nici eu nu te-am bagat in seama .. si sincer n-am nevoie de parerea unuia care ma jignit!
#8
vai cate sau intamplat de cand mi s-a ars monitorul....ma grabesc sa fac rata la lcd ca nu se mai poate :|
#9
playa Wrote:vai cate sau intamplat de cand mi s-a ars monitorul....ma grabesc sa fac rata la lcd ca nu se mai poate :|

nu so intamplat nimica .. mi sa scos accesu din banlist si am cerut o explicatie de la owneri ... si se baga toti adminii si playerii in seama in topicul meu Big Grin
#10
Zuzu Wrote:
dj Wrote:ia legatura cu mihai !

de ce sa iau legatura .. sa imi zica ca is cel mai agresiv admin de pe server? Smile) ... las ca de 3 saptamani nu am mai dat absolut nici un ban .. poate asa e mai bine ... stii bine ca nu is genu insistent , pupincurist , lingusitor sau papagal cum is unii ..care incerca prin diferite metode sa obtina ceva ...si de obicei imi expun ideile direct chiar daca la unii nu le convine Wink.. daca mi s-a scos e bun scos si gata .. poate altii isi fac treaba mai bine decat mine .. dar puteam si eu sa fiu anuntat ca doar is admin de pe vremea cand mihai avea doar un copil .. in fine .. v-am pupat.


ai amx_web din nou. Oricum esti cel mai agresiv admin pe server ..... cu toate astea respectul meu. L-am scos ca nu am stiut reactiile tale. Sunt fff imprevizibile uneori si mai deseori ..... Ai si explicatia si rezolvarea la cererea ta.


mihai
#11
ms Wink .. poate ai dreptate desi nu am dat nici un ban pe server de 3 saptaman ... in fine .. numai bine


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)