Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admin danutzz
#1
eu mQ|francezu il reclam pe domnu admin danutzz pt ca da exec aiurea si mie si lui mq trayan cu ce ocazie mio dat exec o venit craciunu mia devreme si nu stiu eu sa stiu motivu vad ca comanda asta o devenit la moda de o bucata de vreme va rog luati masuri
#2
da nu ti-am dat tie.i-am dat doar lu tr@i@n basescu ala din clanu tau necunoscut :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
danutzZ Wrote:da nu ti-am dat tie.i-am dat doar lu tr@i@n basescu ala din clanu tau necunoscut :lol:


si lu ala dc i-ai dat.....hai dane Smile) tre sa ai u un motiv :-s Smile) Lasai mha in pace....nu merita Wink scz dak am facut offtopic Big Grin
#4
am si eu motivele mele.imi place de el ..
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
ce fata de om prost ai ma danutzz :lol: :lol: :lol: fara suparare :mrgreen:
#6
:roll: :mrgreen: ba macar zimi motivu ma de ce miai dat aa ziii maa ''''''''',................................................................................ :oops:
#7
goemon Wrote::roll: :mrgreen: ba macar zimi motivu ma de ce miai dat aa ziii maa ''''''''',................................................................................ :oops:



Fratilor .... invatati sa folositi FORUMUL!
#8
cine continua discutzia asta are BAN 1 luna

cererea este faqta total aiurea

ciao


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)