Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban f4st3r.#
#31
Si apropo eu intru zilnic pe server
...
#32
ce de de crezut bre?.. pune demo.. tre sa credem ce?...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#33
problema e simpla:
1.a fost prins codat (acum 2 sapt)...sa dat ban/destroy in baza unui demo.
2.a intrat pe sv sa dat ban/destroy pt ca a mai luat....FARA DEMO(DOVEZI)
3.Oricine beneficiaza de prezumtia de nevinovatie pana la proba contrara (care din pacate nu exista)...deci => UnBan.

O seara placuta...
#34
nu intelegeti.. nu aveti dovada ca acm 1 sapt a jucat codat , cu martorii nu tine.. de exemplu eu iti dau tie destroy fara demo fara nimic si il chem pe y si x sa zica ca aveai cod , ti se pare normal ? cand il mai prindeti demo si pac destroy . si in cazul ca intra a doua zi codat pac destroy din prima si daca face reclamatie arati demo-ul cu toate ca nu mi se pare normal deaorece poate acel player s-a skimbat in bine si joaca corect
#35
l-am vazut ca mai joaca.. si nu l-am suspectat..nici nu stiam ca a fost prins cu ceva. Vom sti cu totii.. indiferent de nick, ip.. ochii vostri experimentati tre sa prinda orice. Iar el daca are sansa de a reintra si n-ai de ce sa-i mai dai ban, n-o mai fa.. iar daca o faci, lasa dovada. Eu am zis de multe ori.. un topic pt. fiecare admin, in care sa-si posteza banu si dovada. (era un alt topic in care se cerea print la ss.. si au mai fost nevoie de dovezi..si stateai sa intre adminu sa te lamureasca pe tine ca admin, pe jucator..) da ma rog.. eu sunt pro unban (lipsa dovezi la acest ban) daca ai sa joci murdar indiferent de nume.. te prind/em. Cat imi pari ok, n-am nimic cu tine, din contra ma bucur ca ai ales calea corecta fara coduri. (daca ar fi asa)
#36
Va multumesc ! Si nu se va mai ajunge pana aici.
...
#37
administratori dati unba lui vladut si warn lui nDy
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#38
cineva a dat deja unban!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)