Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban pentru.....
#1
1. adminul care ma banat : [anu]D@n
2. motiv : [AMXBANS] Reason: '"revino cu cs de pe forum.u-s.ro.. fara no recoil"

Serios....no recoil?....pune te rog un demo sa vad si eu no recoil-u....ca mie mi sa parat ca jucam destul de curat....no recoil au aia din clanul vostru care trag un incarcator intreg fara sa miste tinta deloc si gloantele tot in centru cad....ala e no recoilTongue
Vreu sa vad un demo sa ma lamuresc.....fiindca daca am no recoil nu mai trebuie sa misc tinta in toate directiile ca sa nu zboare gloantele !!!
Nu am o problema ca mi-ai dat ban dar macar fa asta pana la capat ca m-am cam saturat de playeri de kkt care se cred buni cu nush ce coduri.....va scapa f multe Wink
BFT !!!
#2
Si asta e exprimare la tine? Daca vrei sa dovedesti ca esti mai bun ca altii, ai gresit directia, te-ai dus in jos in loc sa fii deasupra altora cu acest limbaj!
#3
Pac-steam :?: :!: :!: daca da... meriti 3 zile ban 8)
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#4
limbaj? ce limbaj am folosit?....vreu doar sa vad si eu un demo poate cand joc nu imi dau seama atata tot :-P
sau am cerut prea mult?.....sa va spun cv , eu nu ma cred important precum se cred altii din cate vad Wink asa ca nu imi vb despre ce limbaj folosesc sau de parerile voastre deoarece nu ma intereseaza, limitativa doar la ce stiti deja.....vreu doar demo si....bb !!!
#5
salut zes, daca aveai pac-steam, nu este permis pe acest sv(nu inseamna ca joci cu cod), pur si simplu nu este permis, este versiune permisa aici pe forum.
noi jucam majoritatea de circa 5 ani impreuna, suntem mai mult de o familie...
Acum judeca tu, eu sun la tine la usa, tu i-mi deschizi(cum am facut si noi cand ti-am acceptat contul), eu incep sa-ti pun intrebari aiurea... sau eventual mai si strig la tine ca sunt nervos, tu ce vei face?
Variante:
1. Iei bata de dupa usa, si ma articulezi bine.
2. Iei bata si mi-o arati, si ma poftesti sa ma indepartez de casa ta.
3. Ma poftesti in casa la o dulceatza si un pahar de apa naturala(nu de la chiuveta, ca nu e frumos)

... eu deja sunt pe punctul de a te primi in casa mea, asta daca o sa te prezinti, sa stim cu cine vorbim: varsta, de cati ani joci cs, de unde stii de cs.u-s.ro..etc (chestii minore..).. oricum in primul rand i-ti multumesc ca ai venit pe forum..cred deja ca ti-ai dat seama ca nu suntem niste amarati(primul raspuns in 14 minute..tinand cont ca e la 5 dimineatza, cred ca e bine, nu?)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#6
Bine zice ghost ! Ai tras vreo concluzie din ce a zis ghost zes ? Sau ...
#7
.....recunosc ca am fost un pic nepoliticos si imi cer scuze dar nu a fost cu intentie reaWink....doar ca acest lucru cu no-recoilu chiiar ma deranjeaza cand vad la alti playeri cum tragBig Grin
am si eu cativa ani buni in spatele cs-ului si sincer nu am mai jucat cu un cod de....cam dupa primul an de cs
orcum.....subiect inchis
DAR :
1. serverul apartine de iasi?
2. ce e ala pac-steam?Big Grin
#8
e foarte posibil sa te inseli si acela sa nu fie no-recoil ci doar o idee care a prins radacini repede si bine. Dupa cum vezi ai cativa ani in spate dar mai ai de invatat cate ceva, cum ar fi ce e ala un pac steam.
#9
zes Wrote:.....recunosc ca am fost un pic nepoliticos si imi cer scuze dar nu a fost cu intentie reaWink....doar ca acest lucru cu no-recoilu chiiar ma deranjeaza cand vad la alti playeri cum tragBig Grin
am si eu cativa ani buni in spatele cs-ului si sincer nu am mai jucat cu un cod de....cam dupa primul an de cs
orcum.....subiect inchis
DAR :
1. serverul apartine de iasi?
2. ce e ala pac-steam?Big Grin



1. Da ,daca ai timp maine te asteptam in tudor, e o intalnire intre adminiSmile ora 16:00 locatia (vezi socializare) daca vrei mai multe detalii, imi poti da un pm cu un numar de telefon, sau id de messSmile
2. pac steam , e un steam fals, bagata un unele versiuni de cs...
#10
eu folosesc cs 1.6 pgl.....si il folosesc de vreo 3-4 aniSmile
#11
Ai varianta buna la noi. Download: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/announces/download-counter-strike-cs-1-6-2012-original-t6940.html">announces/download-counter-strike-cs-1-6-2012-original-t6940.html</a><!-- l -->

Te asteptam cu aceasta versiune curata. Altfel vei primi ban. Multumim. TC!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)