Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban !
#1
Buna ziua tuturor , in special celor cu functii in aceasta comunitate , as dori sa propun sa dam unban la banurile mai vechi de 9 luni cu convingerea ca omul se mai schimba si ca nu ar trebui sa purtam chiar atata ura pe cei care au jucat cu cheat . Copii cresc , ajung la alta mentalitate , acuma sa recunoastem multi dintre noi se delectau cu astfel de jucarii (cheaturi) cand erau mai mici , poate alti au si steam sau sunt seriosi din punct de vedere a fair-play-iului . Astept opinii din partea tuturor .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
eu unul tind sa cred ca s-a facut deja chestia asta Smile) . sa vedem ce zice si catalin. eu unul as fi de acord Smile
#3
Pro verde,e aproape 1 an de zile,poate le-a mai venit mintea la cap.
#4
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro">http://cs.u-s.ro</a><!-- m --> sunt cativa razer , vezi ultimele pagini Big Grin , sper si eu ca ownerii sa fie de acord , pana la urma e doar un joc si ar merita fiecare zic eu dupa 9 luni o a2-a sansa ! Si sa se repete acest ciclu incontinuu .
salut.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
cred ca trebuie resetat !
#6
Nu cred ca toti din acel banlist ar merita o a doua sansa.. dar np. au mai fost cazuri in care s-a dat unban jucatorului ba chiar si slot, desi s-a zis ca nu mai are ce cauta pe server.

Pro si eu.
#7
Si daca tot se va reseta lista de unban, se poate da drumul la joc si pe Raducaneni ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
eu nu sunt de acord cu o a doua sansa.

sanatate.
#9
darkclan Wrote:Si daca tot se va reseta lista de unban, se poate da drumul la joc si pe Raducaneni ?

CONTRA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOAR DACA AU STEAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#10
Asta vor decide ownerii Bogdan. Sunt unii care vor sa joace si nu isi permit steam, sau joaca cs de distractie nu de performanta. Cu ce te ajuta steam-ul nu prea inteleg. In fine
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
Si eu pro unban. O zi faina in continuare!
#12
toate ban-urile au fost scoase, dar am facut un backup la baza de date in caz ca e nevoie Big Grin
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#13
Multumesc pentru intelegere prieteni , sper sa fie inspre bine , oricum zic eu ca era necesara aceasta actiune macar o data pe an . O seara frumoasa !
Topic closed .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)