Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un baschet?
#46
Ba si ce basket am am tras ...doamne sa il vezi pe wakk ce slam-uri dadea pe ploaia aia iar sebastian un fel de jordan dar mai alb ..sa nu mai zic de mircea radu dadea numai de la 3puncte iar darkmax are un dribling, e mai tare ca mesi, numai eu eram asa in plus da poate merg la fotbal Smile
#47
LoL Wrote:Ba si ce basket am am tras ...doamne sa il vezi pe wakk ce slam-uri dadea pe ploaia aia iar sebastian un fel de jordan dar mai alb ..sa nu mai zic de mircea radu dadea numai de la 3puncte iar darkmax are un dribling, e mai tare ca mesi, numai eu eram asa in plus da poate merg la fotbal Smile
tu ai fost portar la basket am auzit mai LoL
#48
LoL Wrote:Ba si ce basket am am tras ...doamne sa il vezi pe wakk ce slam-uri dadea pe ploaia aia iar sebastian un fel de jordan dar mai alb ..sa nu mai zic de mircea radu dadea numai de la 3puncte iar darkmax are un dribling, e mai tare ca mesi, numai eu eram asa in plus da poate merg la fotbal Smile


WAHahahahha,nebunule! :lol:
#49
Vreu sa mai aud odata cine a dat cele mai multe cosuri? 8) :lol: :lol:
ALL IN!
#50
tu ai dat cele mai multe cosuri , dar aveai si un atu in plus cu cosurile de pe fata Smile))(pubertatea bato vina ) Smile)
#51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
n-am asa ceva!
ALL IN!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)