Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un baschet?
#16
daca se face ceva pe bune si nu doar post-uri cat mai multe, vin cu cea mai mare placere !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#17
deci am fi eu, sebastian, wacwac, darmanx, darkclan, cred ca se baga si LoL, croko...1234567 hop ajung! am minge de basket virgina dar o bag numai in sala!
#18
tu adu mingea, ca ti'o sparg eu :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#19
Locu si ziua , poate ajung si eu :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#20
Am si eu minge, a fost jordan la viata ei, acu e semi jordan, deci daca jucam afara, o aduc eu. UNDE/CAND jucam?
ALL IN!
#21
verde Wrote:Locu si ziua , poate ajung si eu :mrgreen:
daca vine verde eu nu mai vin ca ne face pe toti
#22
In sf Jammin da semne ca-si recunoste superiorii , ziceti odata locul si data Idea
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#23
16.10.2010?!
Si nu stiu unde, prin tudor nu sunt terenuri afara?
ALL IN!
#24
este un teren de basket langa sala sporturilor din iasi ... in podul ros langa banca bcr.
#25
LoL Wrote:este un teren de basket langa sala sporturilor din iasi ... in podul ros langa banca bcr.
spune niste detalii....costa bla bla!
#26
nu implica costuri ...
#27
atunci sa ii dam drumul, numai sa nu fie asa frig afara
#28
Roger that,16.10.2010 ora?!
#29
La ora 14:00, e bine? asta in cazul in care nu va mai fi asa frig (ceea ce e greu de crezut), sau daca nu, sa cautam o sala de inchiriat?
ALL IN!
#30
+1

jammin suna-ma si pe mine daca mergeti..ca eu nu am net
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)