Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un baschet?
#1
Am vazut topicul cu ce sporturi preferati, multi baschetball-isti...
Hai sa ne intalnim intr-o zi in cursul saptamanii viitoare....inchiriem o sala pentru 2 ore.
Ps: Dupa ora 6 sa vina si Jammin.
ALL IN!
#2
SebastiaN Wrote:Am vazut topicul cu ce sporturi preferati, multi baschetball-isti...
Hai sa ne intalnim intr-o zi in cursul saptamanii viitoare....inchiriem o sala pentru 2 ore.
Ps: Dupa ora 6 sa vina si Jammin.
nu-mi zi ca a picat blestemul pe mine si te-ai mutat in iasi
#3
Ma bag, dar sa fie ceva sigurTongue
#4
N-ai noroc playa Sad, numai ca eu stau in copou...
ALL IN!
#5
asta-i bine pentru mine, stai acolo nu cobora in vale, stai la aer rarefiat acolo
#6
Si mie imi esti la fel de drag! :lol:
Deci nu vine nimeni la un baschet?
ALL IN!
#7
Daca ai sti cat vreau sa te vad...!!!
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#8
Te pricepi sa-ti faci prieteni sebastian.Is destui care vor sa-ti ureze "bine ai venit in Iasi",acum sa trecem peste asta.Un baschet ar suna destul de bine,chiar daca nu excelez imi place.Daca hotarati o ora/o data sigura poate imi fac timp si vin si eu.Salut
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#9
Si eu , doar ca trebuie sa hotaram ceva , ca sa stim daca facem sau nu ceva ...
DarkManX pwd by Costi™
#10
Pai in primul rand, trebuie sa vedem ca sunt doritori, sa se anunte unu altul...dupa asta hotaram toti, data si unde (nu cred ca o sa putem sa jucam afara, cu vremea asta)
ALL IN!
#11
afisati-va inlatimea oleak, gogu stiu cat e de inalt, la fel si sebastian. Restu care vin ziceti ce inaltime aveti ca nu am chef sa joc baschet si sa arat ca ciobanu printre oi!
#12
playa Wrote:afisati-va inlatimea oleak, gogu stiu cat e de inalt, la fel si sebastian. Restu care vin ziceti ce inaltime aveti ca nu am chef sa joc baschet si sa arat ca ciobanu printre oi!
BUNA ASTA! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

De exemplu, este o sala prin agronomie, unde au voie numai studentii de acolo... si la intrare sta femeia de serviciu, deja ma stie ca fiind studentul la medicina veterinara :lol:, am putea sa intram vreo cativa asa...
ALL IN!
#13
Daca ne primeste, donsoara de serivciu, i'm in


ps:am 1.69 dar nu cred ca inaltimea conteazaSmile
#14
conteaza la efectul vizual!
#15
Da bine, hai sa vedem cum ne adunam si dupa vedem!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)