Poll: Daca am jucat minim 8vs8 admini vs restul cine castiga?
You do not have permission to vote in this poll.
Adminii ca's mai pro!
40.00%
6 40.00%
Restul ca's mai pro!
20.00%
3 20.00%
Adminii prin slayteam!
26.67%
4 26.67%
Restul ca adminii nu prea pupa pe server!
13.33%
2 13.33%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trebuie planuit din timp cand vrei adunare mare pe server!
#1
Hai sa ne ingramadim in seara asta incepand cu ora 8:30 ne ingramadim pe server ca pana la ora 9 sa ne impuscam de ne sar capacele! Poate facem si echipa admini vs restul lumii, ca sunt sigur ca iar luam bataie :lol:
Reply
#2
nu cred ca daca jucam adminii vs playeri luam capaceala parerea mea :? :lol: Eu ma bag in ce ai propusSmile peace ! :mrgreen:
Reply
#3
vin si yo ... sper sa fiu p`acas la ora aia Smile incerc sa fac tot posibilu ... o zii faina
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#4
EU zic sa facem asa: intram pe la orele 22:00-22:30 si incercam sa stam cat mai mult spre ex aseara la ora 01:40.. s-a jucat frumos dupa a fost serveru gol! decii
Reply
#5
wakkkK Wrote:EU zic sa facem asa: intram pe la orele 22:00-22:30 si incercam sa stam cat mai mult spre ex aseara la ora 01:40.. s-a jucat frumos dupa a fost serveru gol! decii


"Hai sa ne ingramadim in seara asta incepand cu ora 8:30 ne ingramadim pe server ca pana la ora 9 sa ne impuscam"

eu zic sa ne adunam pe la 20:30-21:00 si sa `i dam batai adminii contra playeri si mai vedem noi cum ne combinam pana la 1 -2 care su cum poate Smile
Reply
#6
de acord cu wakk
Reply
#7
ahhaha, pai nu prea se poate admini contra playeri ca acu este instalat ATB-ul care face balance la echipe.
- ca tot am zis de ATB-ul asta stiti ce e frumos la el?.. face balance dupa skill nu dupa numarul de fraguri, adik poate sa fie 5-0 pt o echipa si el sa nu faca balance pt ca in echipa cealalta sunt jucatopri cu skill mare(care oricand pot sa faca diferenta)..
- acu 2 zile de exemplu, era 12-1 pt CT si nu facea balance, am rugat adminii care erau sa nu faca ei balance sa vedem ce se intampla, si ghici ce sa intamplat, la un moment dat era 16-15 pt tero, deci nah...

- sa rapund acu la postul de mai sus, da se poate face ceva frumos(mai ales ca acu am gasit in sfarsit un mouse care sa mi se potriveasca)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#8
sa`l porti sanatos si sa te tina cat mai mult Big Grin :lol:
Reply
#9
Ne descurcam si cu ATB-ul!
Reply
#10
Daca ma simt in stare incerc si eu sa fiu on
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)