CS.U-S.RO

Full Version: Trebuie planuit din timp cand vrei adunare mare pe server!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hai sa ne ingramadim in seara asta incepand cu ora 8:30 ne ingramadim pe server ca pana la ora 9 sa ne impuscam de ne sar capacele! Poate facem si echipa admini vs restul lumii, ca sunt sigur ca iar luam bataie :lol:
nu cred ca daca jucam adminii vs playeri luam capaceala parerea mea :? :lol: Eu ma bag in ce ai propusSmile peace ! :mrgreen:
vin si yo ... sper sa fiu p`acas la ora aia Smile incerc sa fac tot posibilu ... o zii faina
EU zic sa facem asa: intram pe la orele 22:00-22:30 si incercam sa stam cat mai mult spre ex aseara la ora 01:40.. s-a jucat frumos dupa a fost serveru gol! decii
wakkkK Wrote:EU zic sa facem asa: intram pe la orele 22:00-22:30 si incercam sa stam cat mai mult spre ex aseara la ora 01:40.. s-a jucat frumos dupa a fost serveru gol! decii


"Hai sa ne ingramadim in seara asta incepand cu ora 8:30 ne ingramadim pe server ca pana la ora 9 sa ne impuscam"

eu zic sa ne adunam pe la 20:30-21:00 si sa `i dam batai adminii contra playeri si mai vedem noi cum ne combinam pana la 1 -2 care su cum poate Smile
de acord cu wakk
ahhaha, pai nu prea se poate admini contra playeri ca acu este instalat ATB-ul care face balance la echipe.
- ca tot am zis de ATB-ul asta stiti ce e frumos la el?.. face balance dupa skill nu dupa numarul de fraguri, adik poate sa fie 5-0 pt o echipa si el sa nu faca balance pt ca in echipa cealalta sunt jucatopri cu skill mare(care oricand pot sa faca diferenta)..
- acu 2 zile de exemplu, era 12-1 pt CT si nu facea balance, am rugat adminii care erau sa nu faca ei balance sa vedem ce se intampla, si ghici ce sa intamplat, la un moment dat era 16-15 pt tero, deci nah...

- sa rapund acu la postul de mai sus, da se poate face ceva frumos(mai ales ca acu am gasit in sfarsit un mouse care sa mi se potriveasca)
sa`l porti sanatos si sa te tina cat mai mult Big Grin :lol:
Ne descurcam si cu ATB-ul!
Daca ma simt in stare incerc si eu sa fiu on