Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiati ca ...
#1
Fiecare dintre voi sa posteze ceva super interesant care sa inceapa cu cuvintele Stiati ca ....
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
Stiati ca in Indonezia masturbarea este pedepsita cu decapitarea ?
sursa <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.collthings.co.uk/">http://www.collthings.co.uk/</a><!-- m -->
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
Stiati ca...orgasmul porcului dureaza 30 de minute? (deci baieti hai sa fim porci)
Reply
#4
Stiati ca ...Uniunea Sovietică a fost prima ţară care a avut o navă spaţială pe Lună, nu Statele Unite ale Americii. În 1959, Luna 2 a fost prima navă care a aterizat pe suprafaţa selenară. În februarie 1966, Luna 9 nu numai că a aterizat, dar a şi făcut fotografii. Patru luni mai târziu, Statele Unite au trimis prima navă pe Lună, Surveyor I.
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#5
Stiati ca ...O persoana normala foloseste in proportie de 56% mana stanga atunci cand scrie la tastatura unui calculator.
Reply
#6
stiati ca femeile iau tot mai putine si mai putine premii Nobel incepand cu 10 decembrie 1901.....hmmm
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
Stiati ca ....Mercurul nu este singurul metal lichid. Galiul este solid la temperatura camerei, dar se topeşte când este ţinut în mână, iar cesiul şi franciul-al doilea cel mai rar element întâlnit în natură- pot fi de asemenea lichide la aproximativ 20 de grade Celsius.
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#8
Stiati ca... O persoana obisnuita este cu circa 6mm mai inalta pe timp de noapte.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
Stiati ca prezervativul, confectionat initial din in, a fost inventat la inceputul anilor 1500.
Screw you guys, I'm going home!
Reply
#10
Stiati ca doar aproximativ 4% din continutul total de materie si energie al Universului este format din atomi, adica forma obisnuita de materie din care suntem formati noi, plantele, stelele si gazul interstelar?
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#11
NuStiu! Wrote:Stiati ca prezervativul, confectionat initial din in, a fost inventat la inceputul anilor 1500.


iar primul de cauciuc in 1844 :lol: :lol: :lol: tin minte de la "VREI SA FII MILIARDAR?"
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#12
Stiati ca in 24 de ore, plamanii sunt traversati de 10000 de litri de aer si de 800 de litri de sange.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#13
Stiati ca atat anorexia, cat si bulimia au ca trasatura comuna, pe langa perturbarea comportamentului alimentar si o tulburare severa a perceptiei imaginii propriului corp?
Reply
#14
Stiati ca Calutii de mare masculi pot naste. Femela depune icrele intr-un buzunar din corpul masculului, unde se dezvolta ouale pana cand masculul "naste" aproximativ 50 de pui.
Calutii de mare sunt singurii peşti care pot înota în poziţie verticala.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reply
#15
Stiati ca : Testiculele unui barbat produc 10 milioane de spermatozoizi in fiecare zi - suficient pentru ca acesta sa poata repopula planeta in doar sase luni.
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)